Śluby gwiazd

To dzięki NIEJ ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja odbył się w tajemnicy! Piosenkarce pomaga znana gwiazda

2024-06-06 15:21

Fakt, iż piosenkarka Roksana Węgiel i jej partner Kevin Mglej planują w tym roku wziąć ślub nie był tajemnicą. Mówiła o tym otwarcie sama gwiazda, choć skrzętnie chroniła informacji dotyczących szczegółów ceremonii. O tym, że zakochani wzięli cichy ślub w kwietniu, media dowiedziały się już po całym zajściu. Okazuje się, że w dyskretnym przygotowaniu uroczystości pomogła im znana gwiazda.

Związek gwiazdy młodego pokolenia Roksany Węgiel oraz producenta muzycznego Kevina Mgleja rozgrzewa media i fanów artystki do czerwoności w zasadzie od momentu, kiedy oficjalnie zaczęli się razem pokazywać. W ujawnieniu informacji o tym, że się spotykają "pomógł" znany youtuber i influencer Marcin Dubiel, który podczas kręcenia swojego filmiku spotkał parę w sklepie i pokazał ich wspólnie na nagraniu. Od tamtej pory media szeroko rozpisują się o ich związku, a po tym, jak na palcu Roxie pojawił się pierścionek zaręczynowy, zaczęto snuć domysły odnośnie ich ślubu.

Dlaczego Roksana Węgiel bierze ślub w tak młodym wieku?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie

Ślub młodej piosenkarki i starszego o dziewięć lat partnera z pewnością będzie medialnym wydarzeniem roku. Kiedy na jaw wyszło, że zakochani planują ślubować sobie wieczną miłość w tym roku, media niemalże śledzą każdy ich ruch, aby zdobyć, choć najmniejszy szczegół dotyczący uroczystości. Wiadomo, że piosenkarka marzy o tym, aby ten wyjątkowy dzień przeżyć w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół z dala od blasku medialnych fleszy. Kiedy pod koniec kwietnia na nadgarstku piosenkarki pojawił się subtelny tatuaż z inicjałem imienia jej ukochanego, a w odcinku "Tańca z gwiazdami" na jej palcu błyszczała obrączka, stało się jasne, że para jest już po ślubie. Później te doniesienia potwierdziła Roxie dodając zdjęcie, na którym pozuje z Kevinem i bukietem kwiatów przed Urzędem Stanu Cywilnego.

Izabela Janachowska pomaga w przygotowaniu ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Przed nimi jednak jeszcze uroczystość kościelna oraz huczne wesele, która według medialnych doniesień ma odbyć się w wakacje. Okazuje się, że w przygotowaniach zarówno do uroczystości cywilnej, jak i kościelnej parze pomaga znana wedding plannerka - Izabela Janachowska - o czym donosi Super Express powołując się na swojego informatora z bliskiego otoczenia pary.

Iza pomaga w organizacji sierpniowego wesela i ceremonii kościelnej, ale pomogła im też w szybkim ogarnięciu ślubu cywilnego, który odbył się już jakiś czas temu. Wykorzystała swoje znajomości jako ekspertka ślubna i pomogła w przyspieszeniu terminu ceremonii cywilnej w urzędzie pod Warszawą. Wszystko po to, żeby umierająca babcia Kevina, Barbara, mogła jeszcze przeżyć takie wzruszenie - przekazuje informator Super Expressu.