Śluby gwiazd

Nie tylko Przemysław Kossakowski i Roksana Węgiel. Te gwiazdy także wzięły cichy ślub

2024-05-23 19:54

Ślub to dla każdej młodej pary wyjątkowy dzień. Zakochani planują uroczystość długo wcześniej i z chęcią dzielą się swoim szczęściem z innymi. Nieco inaczej sprawa przedstawia się w przypadku znanych osobistości świata show-biznesu. Ich ślub jest wielkim wydarzeniem medialnym, a młodzi muszą opędzać się od wścibskich fotoreporterów i fanów. Dlatego wielu celebrytów zdecydowało się na "cichy ślub".

Media obiegła właśnie nowina o tym, że jeden z najpopularniejszych podróżników w Polsce, Przemysław Kossakowski jest już po ślubie. W 2022 roku Kossakowski rozstał się z Martyną Wojciechowską zaledwie po 3 miesiącach od momentu kiedy ślubowali sobie miłość po grobową deskę. Choć informacja o ślubie pary pojawiła się dopiero teraz, to podobno Kossakowski i Patrycja Bartoszak, z którą pracował wspólnie przy programie "Down the Road. Zespół w trasie" sakramentalne "tak" miała powiedzieć sobie już w ubiegłym roku.

Koniec gadania! Roksana Węgiel potwierdza informacje o swoim ślubie!

Przypadków, kiedy media i fani o tym, że znane osoby są już po ślubie, dowiedziały się już po fakcie, nie brakuje. Warto wspomnieć, że to właśnie z powodu ogromnego zainteresowania mediów i fanów nie odbył się zaplanowany na 2003 roku ślub piosenkarki Jennifer Lopez oraz aktora Bena Afflecka. Dlatego nie dziwi fakt, że wielu celebrytów postanowiła swoje plany ślubne trzymać w tajemnicy przed wścibskimi paparazzi , którzy mogliby swoją obecnością zakłócić przebieg uroczystości.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wzięli ślub w tajemnicy

Tylko w tym roku w tajemnicy przed wszystkim ślub wzięła modelka Sandra Kubicka oraz muzyk zespołu Afromental i trener "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" - Aleksander Milwiw-Baron. Para zaręczyła się jesienią ubiegłego roku, a w Boże Narodzenie ogłosili, że spodziewają się pierwszego potomka. Odnośnie ślubu wypowiadali się raczej niechętnie, a Kubicka w jednym z wywiadów wspomniała, że najprawdopodobniej odbędzie się on już po narodzinach ich syna. Jakież było zdziwienie wszystkich, kiedy niespodziewanie w kwietniu za pomocą Instagrama ogłosili, że właśnie kilka dni temu wzięli ślub!

Roksana Węgiel wzięła sekretny ślub

Kolejną parą, która w tym roku powiedziała sobie sakramentalne "tak" jest zwyciężczyni 1. edycji "The Voice Kids" oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior - Roksana Węgiel, która na ślubnym kobiercu stanęła niespełna rok od przyjęcia zaręczyn Kevina Mgleja. Choć od pewnego czasu mówiło się o tym, że ślub Roxie ma odbyć się w wakacje, to zakochani zwiedli wszystkich i w tajemnicy przed wszystkimi wzięli ślub wcześniej. Internetowi detektywi, jako dowód podali wypis z Krajowego Rejestru Sądowego, w którym Roxie widnieje już pod nazwiskiem Węgiel-Mglej, a podczas finału "Tańca z gwiazdami" na jej palcu błyszczała obrączka.

Ewa Farna i Martin Chobot także wzięli "cichy ślub"

Piosenkarka Ewa Farna i jej kolega z zespołu Martin Chobot nie kryli, że od czterech lat łączą ich nie tylko obowiązki zawodowe. Jednak o tym, że para jest już po ślubie fani i media dowiedzieli się już po fakcie. Para pobrała się we wrześniu 2017 roku, a wokalistka osobiście poinformowała o tym swoich fanów, dodając zdjęcie z sesji ślubnej na Instagramie.

Kochani fani, nawet nie wiecie, jak niezmiernie się cieszę, że mogę was o tym poinformować osobiście, własnymi słowami. Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie show-biznesu, albo mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy, obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy... Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po czterech latach związku, po dziewięciu latach wspólnej przyjaźni w zespole. I tyle. Kochajcie się! (...) To nie tylko papier. Małżeństwo jest cool - napisała szczęśliwa Ewa Farna.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Aktorka Agnieszka Włodarczyk i triathlonista Robert Karaś w listopadzie 2023 pochwalili się w sieci zdjęciami ze swojego ślubu w Dubaju. Aktorka wyznała, że był to jedynie ślub "symboliczny", ponieważ na ślubnym kobiercu stanęli już kilka miesięcy wcześniej.

Prawdziwy ślub wzięliśmy ponad miesiąc temu w Polsce, co jest, myślę, fajną historią, bo udało się to wszystko utrzymać w tajemnicy. A tutaj mieliśmy taki ślub dla siebie - wyznała Włodarczyk.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, aby sprawdzić, które gwiazdy także zdecydowały się na "ciche śluby"!