Taniec z gwiazdami

Michał Kassin pokłócił się z partnerem. Poszło o Roksanę Węgiel

2024-06-01 13:47

Michał Kassin był trenerem w 14. edycji "Tańca z gwiazdami", w którym partnerował popularnej artystce młodego pokolenia - Roksanie Węgiel. Choć nie wygrali show, to widać, że znakomicie się dogadywali podczas treningów i występów na żywo. Kassin w jednym z wywiadów opowiedział, jak wyglądała ich praca. Do rozmowy włączył się partner tancerza - Jakub Pursa. Między partnerami doszło do spięcia.

Michał Kassin zadebiutował w roli tanecznego trenera podczas ostatniej, 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Wraz z piosenkarką Roksaną Węgiel od początku byli wymieniani w gronie faworytów do zgarnięcia głównej nagrody. Kassin i Węgiel dotarli do wielkiego finału, w którym zajęli drugie miejsce. Lepsza okazała się aktorka serialu "Przyjaciółki" - Anita Sokołowska, która Kryształową Kulę "wytańczyła" wraz z Jackie Jeschke.

Michał Kassin dokonał coming outu

Michał Kassin zachwycił fanki programu nie tylko swoimi tanecznymi umiejętnościami. Niestety, niedługo po zakończeniu show oznajmił, że od pewnego czasu jest w szczęśliwym związku. Jego wybrankiem jest tancerz Jakub Pursa. Panowie niedawno po raz pierwszy pojawili się publicznie na "ściance", gdzie nie szczędzili sobie czułości. W jednym z wywiadów doszło jednak między nimi do spięcia. Wszystkiemu winna jest... Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina

Michał Kassin pokłócił się z partnerem. Poszło o Roksanę Węgiel

Michał Kassin i jego partner udzielili wywiadu serwisowi Plejada. Podczas rozmowy Kassin opowiedział to tym, jak mu się pracowało z wokalistką oraz ocenił umiejętności taneczne Roksany Węgiel.

Roksana jest bardzo zdolną osobą, ale wcześniej za dużo nie miała do czynienia z tańcem towarzyskim, więc musieliśmy od początku robić te podstawy i w zasadzie była w podobnym położeniu co inne gwiazdy - wyznał tancerz.

Do rozmowy włączył się Jakub Pursa, który stwierdził, że Kassin miał na parkiecie ułatwione zadanie, ponieważ Roxie ma doświadczenie w tańcu (w przeszłości wygrała program "Dance, Dance, Dance").

Uważam, że miałeś ogromne szczęście, trafiając na Roksanę, bo ma talent, jest młoda, jej ciało jest w pełni sprawne i przede wszystkim bardzo chciała. Nie wszystkie gwiazdy miały taką sprawność fizyczną i nie wszystkie miały taką ambicję, jaką miała Roksana - powiedział Pursa.

Te słowa rozdrażniły nieco Michała Kassina, który od razu zareagował na wypowiedź swojego partnera:

Ja się nie zgadzam do końca na przypinanie takiej łatki, że jej wszystko spadło z nieba - skwitował Kassin.

Breakdancer w operze, czyli Jakub Józef Orliński. TAK TRZEBA ŻYĆ #12.