To Taylor Swift pokaże w Polsce! Skąd w niej tyle szczęścia? Wyjaśniamy

2019-09-17 18:48 kp

Dawno nikt nie potraktował polskich fanów tak dobrze, jak Taylor Swift! Gwiazda ogłosiła zaledwie dwanaście (!) koncertów w ramach tournee promującego jej najnowszy krążek Lover i Polska znalazła się na tej krótkiej liście szczęśliwców. Nie ma wątpliwości, że to będą najbardziej kolorowe, radosne i niezapomniane koncerty w historii Taylor Swift. Potrzebujecie dowodów? Bardzo proszę.

Machina ruszyła! Po wielu miesiącach przygotowań Taylor Swift ogłosiła swoją trasę koncertową, w ramach której zaprezentuje fanom na żywo numery z najnowszej płyty Lover. Ku radości i zaskoczeniu polskich fanów, na liście państw, do których zawita megagwiazda, znalazła się Polska. Taylor Swift wystąpi 3 lipca 2020 roku na Open'er Festivalu w Gdyni.

Każdy, kto śledzi karierę Taylor Swift, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kształt jej kolejnych albumów nie jest przypadkowy. Tay zawsze odnosi się do wydarzeń ze swojego życia prywatnego, co po głośnym rozstaniu z Tomem Hiddlestonem i konfliktem z kilkoma gwiazdami show biznesu zaowocowało w 2017 roku mrocznym - jak na Taylor Swift - albumem Reputation.

To już jednak przeszłość! Teraz Taylor Swift jest na zupełnie innym etapie swojego życia i nie mogło być chyba lepszego momentu na pierwszą, historyczną wizytę w Polsce! Polski koncert Taylor Swift zapowiada się jako niezapomniane przeżycie, nie tylko za sprawą chwytliwych numerów z krążka, ale i całej koncertowej oprawy, w której Tay jest prawdziwą mistrzynią.

Tay jak kolorowy ptak. Tak będzie na koncercie Taylor Swift w Polsce!

Taylor Swift już od wielu tygodni promowała swój krążek Lover podczas kolejnych koncertów i gościnnych występów. Już z jej pierwszym wyjściem na scenę z Brendonem Urie podczas Billboard Music Awards wiadomo było, że zaczyna się coś niesamowitego. Tęczowa, uśmiechnięta Taylor w niczym nie przypominała tej, jaką zapamiętali fani z koncertów w trakcie Reputation Tour. Później było już tylko lepiej - wszystkie jak dotąd koncertowe stylizacje gwiazdy z płytą Lover w tle to dosłownie manifestacja szczęścia!

A Taylor Swift ma co manifestować - gwiazda jest w szczęśliwym związku z brytyjskim aktorem Joe Alwynem i wygląda na to, że w końcu znalazła przepis na udaną relację. Po latach randkowania w świetle fleszy Taylor zdecydowała się na całkowite ukrywanie swojego nowego chłopaka - para NIGDY nie pokazuje się razem na imprezach czy galach i nie opowiada o sobie w wywiadach. Dzięki temu zakochani (a według plotek być może nawet zaręczeni) budują swoją miłość bez presji ze strony prasy i fanów. Tay pozwala sobie jedynie na wspominanie o Joe w muzyce.

>> Taylor Swift w Lover śpiewa o życiu z Joe Alwynem! "Kocham cię od trzech lat, skarbie"

I taka właśnie zakochana i szczęśliwa Taylor Swift w Polsce da swoje kolorowe show. Macie wątpliwości co do tego, że będzie to najpiękniejszy koncert 2020 roku? Zobaczcie w naszej galerii, jak Tay dotąd promowała płytę Lover!

Wybieracie się na Open'era, by ją zobaczyć?

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE