Taylor Swift w Lover śpiewa o życiu z Joe Alwynem! "Kocham cię od trzech lat, skarbie"

2019-08-16 8:29
Taylor Swift
Autor: Invision/Invision/East News

Taylor Swift wydała tytułową piosenkę ze swojej nadchodzącej płyty Lover! Dawno nie mieliśmy okazji posłuchać jej w takim wydaniu - Lover to romatyczna, gitarowa ballada, nawiązująca do "starej" Taylor i jej country korzeni. Fanów najbardziej interesuje oczywiście tekst kawałka. Znana z opowiadania w muzyce o swoim życiu Tay zaśpiewała o Joe Alwynie!

Taylor Swift długo kazała czekać fanom na premierę tytułowej piosenki z jej nowej płyty! Jeszcze przed jej ukazaniem się nie było wątpliwości, że Tay w numerze Lover zaśpiewa o swoim szczęśliwym życiu u boku Joe Alwyna - gwiazda pożegnała się bowiem z życiowymi rozterkami i break up songami, nie zajmują jej też konflikty z innymi gwiazdami, jak w Reputation. Oto nowa, szczęśliwa i romantyczna Taylor Swift!

Fani Taylor Swift na Twitterze oszaleli na punkcie słodkiej piosenki Lover. O czym właściwie piosenkarka śpiewa w numerze?

Taylor Swift - Lover. O czym jest piosenka?

Taylor Swift przyzwyczaiła już swoich słuchaczy do tego, że w swoich piosenkach nawiązuje do historii swoich związków. Najczęściej były to jednak związki nieudane i już zakończone... Zupełnie inaczej jest w przypadku Lover! Taylor Swift śpiewa o swoim ukochanym, Joe Alwynie i wyobraża sobie nawet... ich ślub! Przypomnijmy, że zdaniem fanów we wcześniej ujawnionym fragmencie tekstu gwiazda miała zdradzić, że zaręczyła się z aktorem.

>> Taylor Swift i Joe Alwyn zaręczyli się? Według fanów Tay ogłosi to na nowej płycie

Co jeszcze można znaleźć w piosence Lover?

Mam ogromne podejrzenia/ że każdy, kto cię widzi, cię pragnie

Czy to dlatego Taylor Swift unika publicznego pokazywania się z Joe Alwynem? ;)

Kocham cię od trzech lat, skarbie/ i chcę przez wszystkie

Tu nie ma czego komentować! Urocze! Wobec takiej deklaracji nic dziwnego, że Taylor Swift w Lover śpiewa też o wyobrażonym ślubie z aktorem:

Panie i Panowie/ Proszę powstać/ Z każdą blizną od gitarowej struny na mojej dłoni / Biorę magnetyzm tego mężczyzny / By był moim ukochanym

Jesteście zaskoczeni tą romantyczną stroną Taylor Swift? Posłuchajcie, jak pięknie śpiewa w balladzie Lover! A cała płyta ukaże się 23 sierpnia.

NAJNOWSZE