Demi Lovato w bikini BEZ PHOTOSHOPA! Jak Wam się podoba?

2019-09-15 17:16 kp
Demi Lovato
Autor: Cindy Barrymore/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Demi Lovato ma serdecznie dosyć udawania osoby, którą nie jest. Gwiazda od dawna sygnalizuje, że jest zmęczona ciągłym udowadnianiem, że ma idealne ciało i żadnych wad. Ostatnio Demi powiedziała głośno - DOŚĆ! Dlatego jej nowe zdjęcie w bikini jest nietknięte przez retusz i pokazuje ją taką, jaką jest.

Demi Lovato odważnie podąża za swoim przekonaniem, by nie okłamywać już więcej siebie i fanów i udawać kogoś, kim nie jest. Wokalistka może pochwalić się kobiecymi krągłościami, które dotąd z obawy przed negatywnymi ocenami usuwała przy pomocy Photoshopa... to już jednak przeszłość. Dziś Demi ma odwagę, by pokazać się taką, jaką jest.

Demi Lovato bez retuszu

Na początku września Demi Lovato odważyła się pokazać na Instagramie zdjęcie swojego ciała w bikini, na którym widać, że gwiazda ma odrobinę cellulitu. To oczywiście nic wyjątkowego - z tzw. pomarańczową skórką walczy większość kobiet na świecie! Gdy jednak jest się na świeczniku, a każdy internauta może umieścić pod zdjęciem hejterski komentarz, obawy przed pokazaniem wad są naprawdę ogromne.

Wtedy Demi je jednak pokonała i teraz ponownie udowadnia, że kocha swoje ciało.

Bez photoshopa

- napisała Demi Lovato pod nowym zdjęciem w bikini. Zresztą swoim ulubionym - w tygrysi wzór.

Zobaczcie nową, odważną fotkę wokalistki!

NAJNOWSZE