Miley Cyrus nie chce mieszkać z Kaitlynn Carter. Liam Hemsworth wciąż ma szansę?

2019-09-17 13:54 mw
Miley Cyrus i Kaitlynn Carter
Autor: Chris Wolf/starmaxinc.com/Press Association/East News

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter wydają się być totalnie w sobie zakochane, jednak okazuje się, że przynajmniej na razie nie ma mowy o poważnym związku między tymi dwiema dziewczynami. W sieci pojawiły się plotki, że Miley nie chce zamieszkać ze swoją dziewczyną na stałe pod jednym dachem! Czy to dlatego, że między nią, a Liamem jeszcze nie wszystko stracone? A może po prostu... chce odpocząć od stałych związków?

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter coraz śmielej pokazują, jak bardzo są w sobie zakochane. Prawie każdego dnia w sieci pojawiają się nowe zdjęcia obu dziewczyn, z których jasno wynika, jak mocno między nimi zaiskrzyło.

Okazuje się jednak, że do prawdziwego, stabilnego związku jeszcze bardzo daleka droga. O ile taki związek w tym przypadku w ogóle jest możliwy...

Według najnowszych plotek Miley Cyrus nie chce w żaden sposób wiązać się ze swoją dziewczyną na stałe i z tego powodu, przynajmniej na razie, nie chce słyszeć o wspólnym mieszkaniu z Kaitlynn Carter!

LIAM HEMSWORTH WCIĄŻ MA SZANSĘ NA POWRÓT DO MILEY?

Ostatnie wydarzenia każą sądzić, że małżeństwo Miley Cyrus i Liama Hemswortha jest już ostatecznie skończone. Aktor złożył pozew o rozwód i prawie wpadł w objęcia byłej przyjaciółki swojej żony, a Miley na każdym kroku demonstruje, jak bardzo jest zabujana w byłej partnerce brata Kendall Jenner.

Ale może jeszcze nie wszystko stracone?

Skoro Miley jest tak bardzo zakochana w Kaitlynn, to dlaczego nie chce z nią zamieszkać na stałe?

>> Jak Miley Cyrus zareagowała na to, że Lindsay Lohan podrywała Liama Hemswortha? WIEMY!

Część fanów Miley wciąż wierzy, że romans artystki z Kaitlynn Carter zakończy się szybciej, niż się zaczął, i najdalej za kilka miesięcy Cyrus wróci do męża. Wyznawcy tej teorii przypominają, że Miley i Liam byli razem ponad 10 lat i w tym czasie zaliczyli już wiele rozstań i powrotów, w tym kilka naprawdę spektakularnych.

Czy tak będzie i tym razem?

Patrząc na nowe zdjęcia Miley Cyrus i Kaitlynn Carter tulących się do siebie podczas spaceru, trochę trudno w to uwierzyć. Ale kto wie...

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter
Autor: Chris Wolf/starmaxinc.com/Press Association/East News

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE