Taylor Swift wbija szpilę Scooterowi Braunowi! Data premiery reedycji Red już znana

2021-06-19 10:16 es
Taylor Swift
Autor: Everett Collection/East News

Taylor Swift i Scooter Braun toczą długą wojnę. Agent gwiazd wykupił prawa do dawnej muzyki wokalistki. Zgodnie z obietnicą, gwiazda nagrywa swoje kawałki od nowa. Niedawno wypuściła reedycję krążka Fearless. Teraz ukaże się Red! Zapowiadając nowy-stary album Taylor Swift wbiła szpilę Scooterowi Braunowi.

Taylor Swift to jedna z najbardziej znanych wokalistek na świecie. Ma na koncie mnóstwo hitów, a jeszcze więcej nagród. Jak przystało na bohaterkę wielu nastolatek, ma też śmiertelnego wroga. Scooter Braun to menadżer wielu gwiazd, w tym Ariany Grande, Demi Lovato i Justina Biebera. Wykupił prawa do muzyki Taylor Swift nagrane pod szyldem Big Machine Records.

Wściekła wokalistka w listopadzie ubiegłego roku zapowiedziała, że zamierza od nowa nagrać swoje własne utwory. Efektem jest wydana niedawno płyta Fearless (Taylor’s Version). Następna w kolejne jest Red!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Taylor Swift ogłosiła datę premiery reedycji Red

Kolejną płytą, którą Taylor Swift nagra od nowa, jest Red. Na krążku znalazło się 16 piosenek. Jednak w reedycji będzie ich niemal dwa razy więcej, bo aż 30! Jeden z kawałków będzie trwał, aż 10 minut. Najprawdopodobniej będzie to pierwotna wersja piosenki All Too Well.

Pod względem muzycznym i tekstowym Red przypominał osobę ze złamanym sercem. To było wszędzie, popękana mozaika uczuć, które jakoś w końcu do siebie pasowały. Szczęśliwy, wolny, zdezorientowany, samotny, zdewastowany, euforyczny, dziki i udręczony wspomnieniami z przeszłości. Jak przymierzanie kawałków nowego życia, weszłam do studia i eksperymentowałam z różnymi dźwiękami i współpracownikami.

Napisała Taylor Swift.

Red(Taylor’s Version) ukaże się 19 listopada 2021. Data premiery nowego albumu Taylor Swift jest nieprzypadkowa. Gwiazda ogłosiła to 18 czerwca. Zgadniecie, kto tego dnia skończył 40 lat? Zgadza się - Scooter Braun! Ona nie przepuści żadnej okazji, by wbić mu szpilę!

Jak dobrze znasz Taylor Swift?

Pytanie 1 z 7
W którym roku urodziła się Taylor Swift?
NAJNOWSZE