Taylor Swift krytykuje Netflixa! Zdenerwował ją seksistowski żart w Ginny & Georgia

2021-03-02 16:10 es
Taylor Swift
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Niedawno na Netflixie zadebiutował serial Ginny & Georgia. Komedia o relacjach matki i córki nie spodobała się jednak Taylor Swift. Gwiazda została obiektem seksistowskiego żartu i jasno pokazała, że nie będzie tego tolerować. Współpraca Taylor Swift z Netflixem wisi na włosku?

Taylor Swift zaczęła współpracować z Netflixem podczas sylwestrowej transmisji internetowej z jej specjalnej trasy koncertowej „Reputation”. Później do serwisu trafił dokument „Taylor Swift: Miss Americana”. Teraz relacje Taylor Swift z Netflixem wyraźnie się osłabiły.

Chodzi o nowy serial - Ginny i Georgia. Komedia o relacji matki z córką zdecydowanie nie bawi Taylor Swift, która została obiektem seksistowskiego żartu.

Taylor Swift krytykuje Netflixa

Premiera Ginny i Georgia odbyła się pod koniec lutego. W krótkim czasie serial zdążył podpaść Taylor Swift.

Na swoim Twitterze gwiazda udostępniła czarny ekran z załączonymi napisami. Kwestia ta została wypowiedziana przez nastoletnią postać Ginny (w tej roli 23-letnia Antonia Gentry) podczas kłótni z matką Georgią (Brianne Howey).

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Co cię to obchodzi? Zmieniasz mężczyzn szybciej niż Taylor Swift.

Dowcip polegał na tym, że Taylor Swift często zmieniała partnerów. Poza tym, że to niestosowne, to do tego stare. Wokalistka od blisko czterech lat jest w związku z Joe Alwynem.

Gwiazda skomentowała ten "żarcik".

Hej, @Ginny i Georgia, dzwonili z 2010 roku i chcą odzyskać swój prostacki, głęboko seksistowski żart. Co powiesz na to, że przestaniemy degradować ciężko pracujące kobiety, definiując to końskie gówno jako ZABAWNE. Ponadto @netflix po Miss Americana ten strój nie wygląda na tobie uroczo 💔

Napisała Taylor Swift.

Na końcu gwiazda dodała ironicznie, że życzy szczęśliwego Miesiąca Historii Kobiet.

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?
NAJNOWSZE