CMT Awards: Taylor Swift wygrała we wzruszającej kategorii i uhonorowała mamę

2021-06-10 20:30 es
Taylor Swift
Autor: Richard Buxo / SplashNews.com/East News

Początki kariery Taylor Swift to muzyka country. Później odeszła w stronę popu, jednak ostatnie albumy ponownie zbliżyły wokalistkę do korzeni. Niedawno wokalistka wydała reedycję albumu Fearless, wydanego w 2008 roku. Podczas CMT Awards nagrodzono kawałek The Best Day (Taylor's Version). Przy okazji Taylor Swift uhonorowała swoją mamę.

Taylor Swift zaczęła swoją karierę wiele lat temu. Gwiazda śpiewała i pisała własne piosenki od dziecka. Nic dziwnego, że tak szybko podbiła show-biznes. Początkowo śpiewała muzykę country i przez lata była nagradzana właśnie w tych kategoriach.

Później Taylor Swift przeszła w stronę popu i dziś głównie z tym gatunkiem ją kojarzymy. Jednak ostatnio wróciła do korzeni i to dosłownie. Kilka miesięcy temu wyszła reedycja albumu Fearless, wydanego w 2008 roku. Na płycie znalazła się piosenka The Best Day (Taylor's Version). Trafiła na YouTube razem z uroczym teledyskiem. Składają się na niego ujęcia z dzieciństwa Taylor Swift, pokazana jest także jej mama -Andrea Swift. To o dla niej gwiazda napisała kawałek.

Piosenka została doceniona podczas CMT Music Awards. Taylor Swift uhonorowała także swoją mamę.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Taylor Swift odbiera nagrodę CMT i wyznaje mamie miłość

CMT to rozdanie najważniejszych nagród w muzyce country. Tam Taylor Swift odbierała swoje pierwsze statuetki. Później na lata przeniosła się do popu, lecz wraz z albumem Folklore, wróciła.

Podczas CMT Music Awards 2021 doceniono jej kawałek The Best Day (Taylor's Version) w kategorii Best Family Feature. Skupia się na piosenkach i teledyskach, które w dużej mierze przedstawiają rodziny artystów lub zostały nagrane we współpracy z nimi.

Gala CMT odbyła się tradycyjnie w Nashville. Taylor Swift nie odebrała nagrody osobiście. W zamian uczciła swoją mamę na Twitterze.

KOCHAM CIĘ MAMO

Napisała Taylor Swift, udostępniają informację o swojej wygranej.

Jak dobrze znasz Taylor Swift?

Pytanie 1 z 7
W którym roku urodziła się Taylor Swift?
NAJNOWSZE