Taniec z Gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w programie z mężem?

2019-07-06 15:18 DR
Barbara Kurdej-Szatan
Autor: WBF Barbara Kurdej-Szatan

Niedawno głośno było o tym, że Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w TVP. Odsunięto ją od prowadzenia rozrywkowych programów stacji. Basia jednak nie musiała zbyt długo martwić się o swój budżet. Z informacji, które przekazują dziennikarze Super Expressu wynika, że aktorka wkrótce pojawi się na antenie telewizji Polsat w roli uczestniczki programu Taniec z Gwiazdami. Co ciekawe, zaproszenie do udziału w show dostał również jej mąż, Rafał Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan już od dobrych kilku lat jest obecna w polskim show biznesie. Mało kto pamięta te czasy, ale zaczynała ona jako „szalona blondynka z reklam Playa”. Później wszystko rozkręciło się bardzo szybko. Basię można było zobaczyć praktycznie wszędzie – w serialach, w programach rozrywkowych i na łamach portali plotkarskich. Przez wiele lat jej „stacją matką” była telewizyjna dwójka. To tam prowadziła większość programów rozrywkowych takich jak „The Voice of Poland” czy „Kocham Cię Polsko”. Niestety, jakiś czas temu władze TVP podjęły decyzję o zakończeniu współpracy z Kurdej-Szatan. Na szczęście aktorka miała alternatywę. Była nią telewizja Polsat, w której serialu gra jedną z głównych ról.

Dziennikarze Super Expressu donoszą, że Basia nie musiała zbyt długo martwić się o swoją finansową przyszłość. Podobno otrzymała ona propozycję od władz telewizji Polsat, by wystąpiła w najnowszej edycji programu „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”.

Chwilę po tym jak ogłoszono rozstanie pięknej blondynki z publicznym nadawcą, Kurdej-Szatan poprowadziła koncert „Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje”, powstaje także kolejny sezon serialu „W rytmie serca” z nią w roli głównej. Kolejnym etapem kariery w stacji jest udział w „Tańcu z gwiazdami”, ale... w pakiecie z mężem. Para miała już wystąpić razem w innym tanecznym show „Dance, dance, dance” w TVP 2, ale po zwolnieniu Basi, propozycja jest nieaktualna

informują dziennikarze SE.

Będziecie kibicować Basi Kurdej-Szatan i jej mężowi w programie Taniec z Gwiazdami?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE