Hana Cross nie dba o chłopaka. Brooklyn Beckham znowu wyszedł w brudnych butach! [ZDJĘCIA]

2019-07-06 13:00

Brooklyn Beckham ma bardzo oryginalny styl, ale brudne buty chyba nie były efektem zamierzonym. Roztargnienia swojego chłopaka nie zauważyła także jego ukochana, Hana Cross. A może znów się pokłócili?

Jak na aspirującą "ikonę stylu" Brooklyn Beckham zdecydowanie za mało uwagi przykłada do swojego wyglądu. Syn słynnego piłkarza kolejny raz pokazał się publicznie w brudnych butach!

Brooklyn Beckham przez wielu uważany jest za wzór do naśladowania. Chłopak Hany Cross ma dość oryginalny styl, co w połączeniu z odziedziczoną po ojcu urodą sprawia, że syn Davida i Victorii Beckham potrafi zwrócić na siebie uwagę.

BROOKLYN ZNÓW ZALICZA WPADKĘ. BRUDNE BUTY NA IMPREZIE

Gorzej, jeśli uwagę przykuwa szczegół, który mocno psuje idealny obraz... taki jak brudne buty. A to niestety pięta achillesowa Brooklyna Beckhama!

Sami zobaczcie - poniżej znajdziecie najnowsze zdjęcia Brooklyna Beckhama i jego dziewczyny Hany Cross, zrobione przed wyjściem z lokalu MNKY HSE w Londynie, gdzie para bawiła się na imprezie.

BROOKLYN BECKHAM I HANA CROSS - TRUDNY ZWIĄZEK CZY WIELKA NAMIĘTNOŚĆ?

Brooklyn Beckham i Hana Cross spotykają się od dość niedawna - ich związek ma zaledwie nieco ponad pół roku. Zdecydowanie nie można ich jednak nazwać nudną parą... 

W krótkiej historii związku Brooklyna i Hany już kilkakrotnie byliśmy świadkami ostrych kłótni. Raz musiała nawet interweniować ochrona - było to podczas niedawnego festiwalu filmowego w Cannes.

>> Brooklyn Beckham i Hana Cross ostro pokłócili się w Cannes! Rozdzielała ich ochrona!

Złośliwi twierdzą, że Hana Cross i Brooklyn Beckham po prostu do siebie nie pasują i ich rozstanie po kolejnej burzliwej kłótni jest tylko kwestią czasu. Są jednak głosy, że ostre sprzeczki to tylko dowód na wielką namiętność, jaka panuje w tym związku... Czas pokaże, kto ma rację :)

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE