Taniec z Gwiazdami 11 WRACA! Julia Wieniawa pokazała pierwsze zdjęcie z planu!

2020-07-21 18:33 nk
Taniec z Gwiazdami 11, odc. 2
Autor: WBF

11. edycja Tańca z Gwiazdami rozpoczęła się wiosną 2020 i została zawieszona z powodu pandemii koronawirusa. Zgodnie z obietnicą, TzG wraca w jesiennej ramówce, a pary już przygotowują się do ponownego startu w show. Mamy już pierwsze zdjęcia z planu spotu promującego program!

11. edycja Tańca z Gwiazdami rozpoczęła się wiosną 2020 i... zakończyła po zaledwie 2 odcinkach. To była bezprecedensowa sytuacja, podyktowana sytuacją epidemiologiczną - na początku marca w Polsce zaczął rozprzestrzeniać się nowy koronawirus. Władze Polsatu zdecydowały o zawieszeniu TzG 11 i przeniesieniu programu do jesiennej ramówki. Jednocześnie zaproszenie do udziału dostały wszystkie pary, które startowały w Tańcu z Gwiazdami wiosną 2020.

Taniec z Gwiazdami 11 wraca

Zgodnie z obietnicami, Taniec z Gwiazdami 11 wraca na antenę Polsatu! Pierwszy odcinek zobaczymy w telewizji we wrześniu 2020, jednak pary już rozpoczęły przygotowania.

Julia Wieniawa pochwaliła się zdjęciem z planu spota reklamującego nowy sezon TzG.

Wracamy z programem @tanieczgwiazdami, a dziś pozdrawiam Was z planu zdjęciowego jesiennej ramówki @polsatofficial. Nie mogę się doczekać pierwszego odcinka! A Wy?

- napisała Julka Wieniawa na Instagramie. Również na oficjalnym Instagramie show pojawiły się już pierwsze materiały...

Będziecie oglądać?

NAJNOWSZE