Taniec z Gwiazdami jesienią 2020 w NIEPEŁNYM SKŁADZIE? Kto nie wróci do TzG 11?

2020-03-17 18:49 nk
Taniec z Gwiazdami 11, odc. 2
Autor: WBF

Czy w Tańcu z Gwiazdami 11 jesienią 2020 zabraknie kogoś z dotychczasowego składu? Nie wszystkim pasuje przełożenie całej edycji o kilka miesięcy!

Z powodu pandemii koronawirusa i ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce producenci Tańca z Gwiazdami 11 ogłosili zawieszenie wiosennej edycji show. Program ma wrócić we wrześniu 2020, a wszyscy uczestnicy i tancerze dostali oficjalne zaproszenie do udziału w TzG.

Taniec z Gwiazdami 11 jednak w niepełnym składzie?

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami 11 są zgodni co do tego, że producenci show podjęli jedyną słuszną decyzję, by chronić zdrowie wszystkich osób pracujących na planie. Zdania widzów są nieco bardziej podzielone...

Okazuje się tymczasem, że jesienią 2020 Taniec z Gwiazdami 11 może wyglądać już zupełnie inaczej. Czy skład programu mocno się zmieni?

Co prawda uczestnicy Tańca z Gwiazdami 2020 nie spodziewali się wiadomości o przeniesieniu całej edycji na jesień - myśleli, że będzie co najwyżej kilkutygodniowa przerwa - jednak wygląda na to, że gwiazdy są gotowe w komplecie pojawić się we wrześniu na planie programu. Problem może być jednak z tancerzami.

Nie wiadomo, jak będzie jesienią… Niektórzy z tancerzy są czynnymi zawodnikami i akurat wypadają im wtedy Mistrzostwa Polski. Ten problem może mieć Wiktoria Omyła, która tańczy z Marcinem Bosakiem, Michał Bartkiewicz - trener Edyty Zając, Jacek Jeschke, który jest tanecznym partnerem Mileny Rostkowskiej-Galant czy Hanna Żudziewicz tańcząca w duecie z Sylwestrem Wilkiem

- mówi informator z produkcji programu w rozmowie z serwisem Pudelek.pl.

Wiadomo, że z punktu widzenia celebryckiego show to sami uczestnicy są najważniejsi, a trenerów zastąpią pewnie co najwyżej inni. Myślicie, że czekają nas zmiany w składzie Tańca z Gwiazdami 11?

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE