Taniec z Gwiazdami 11: 1. odcinek, pary i inne szczegóły! Kiedy wraca TzG 2020?

2020-07-25 18:54 nk
Taniec z Gwiazdami
Autor: materiały prasowe

11. edycja Tańca z Gwiazdami to zarazem pierwsza, która została przerwana z przyczyn niezależnych od producentów i zostanie wznowiona w kolejnym sezonie. Czy uczestnicy TzG 11 pojawią się na parkiecie w pełnym składzie? Kto zatańczy i kiedy 1. odcinek Tańca z Gwiazdami 2020? Sprawdźcie szczegóły!

Choć Taniec z Gwiazdami jest obecny w polskiej telewizji od kilkunastu lat (z kilkuletnią przerwą) do dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych programów w historii srebrnego ekranu. Przez parkiet TzG - najpierw w TVN, a potem w Polsacie - przewinęło się kilkadziesiąt gwiazd i sporo tancerzy, którzy medialną karierę zawdzięczają właśnie temu show. Nigdy dotąd nie zdarzyło się jednak, by jedna edycja musiała być przerwana, a potem powtórzona w kolejnym sezonie!

Jak zapewne pamiętacie, Taniec z Gwiazdami 11 zakończył się na 2. odcinku, bo właśnie wtedy w Polsce zaczął rozprzestrzeniać się nowy koronawirus. Teraz, zgodnie z zapowiedzą, TzG wraca na antenę w jesiennej ramówce.

Taniec z Gwiazdami 11: Uczestnicy, pary

Kto zatańczy w Tańcu z Gwiazdami 11? Uczestnicy z wiosennej "tury" zostali zaproszeni w komplecie do jesiennej edycji. Nie wszyscy, jak się okazuje, z tego zaproszenia skorzystali, jednak wynik i tak można uznać za dobry. Biorąc pod uwagę fakt, że przecież treningi do Tańca z Gwiazdami zajmują dużo czasu, wiele z gwiazd musiało z pewnością przeorganizować sobie plany na najbliższe miesiące, by powalczyć o Kryształową Kulę.

Ostatecznie z udziału w TzG 11 zrezygnował Marcin Bosak, tym samym zostawiając Wiktorię Omyłę bez pracy w show.

Oto pełen skład par Tańca z Gwiazdami 11:

  • Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino
  • Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska
  • Sylwia Lipka i Rafał Maserak
  • Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz
  • Anna Karwan i Jan Kliment
  • Tomasz Oświeciński i Janja Lesar
  • Edyta Zając-Rzeźniczak i Michał Bartkiewicz
  • Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke
  • Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko
  • Bogdan Kalus i Lenka Klimentova

Taniec z Gwiazdami 2020: Kiedy 1. odcinek?

Jak już wiadomo, pary Tańca z Gwiazdami 11 na salę treningową wracają w połowie sierpnia. Data emisji 1. odcinka jest już ustalona. Uczestnicy TzG 11 pierwszego live'a zaliczą 4 września 2020. Program będzie emitowany tradycyjnie w piątki ok. 20:05.

Będziecie oglądać?

Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi
NAJNOWSZE