Lady Gaga

i

Autor: OLIVIER DOULIERY/AFP/East News

Półnaga Lady Gaga prezentuje światu pośladki! Takiej fotki dawno nie było

2021-05-27 17:20

Lady Gaga miała ciekawe etapy w swojej karierze. Było tam dużo kontrowersji! Jednak w ostatnich latach gwiazda bardzo się uspokoiła. Stroni od skandali, a i w social mediach zrobiło się grzeczniej. Aż dotąd! Tak pikantnej fotki wokalistka dawno nie publikowała... Zobaczcie jak Lady Gaga kusi pośladkami w bikini!

Powiedzieć, że Lady Gaga zdobyła popularność dzięki kontrowersjom, to jak nic nie powiedzieć. Ma ich na końcie całe mnóstwo! Suknia z mięsa, czy teledysk do Born This Way to tylko niektóre przykłady. Trudno jednak nie zauważyć, że w ostatnich latach gwiazda stała się spokojniejsza.

Doskonałym tego przykładem jest Instagram. Lady Gaga promuje tam swoje kolejne projekty oraz zachęca do działań charytatywnych. Jednak nie myślcie, że straciła dawną iskrę... Tym zdjęciem rozgrzała internet!

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Lady Gaga kusi pupą w bikini

Podobnego zdjęcia dawno nie było w social mediach wokalistki. Ubrana w skąpe bikini Lady Gaga wypina pośladki do aparatu. Ma u stóp kieliszek, a za sobą bajeczny widok na akwen.

W opisie Lady Gaga opublikowała jedynie emoji syreny.

Za to internauci napisali w komentarzach wszystko, co trzeba:

- moje oczy są pobłogosławione

- PERFEKCYJNA

- królowo! jesteś gorąca ??

- o rany, co za widok!

To tylko niektóre z licznych komplementów, która Lady Gaga dostała pod zdjęciem. Fotka w niespełna dobę zgarnęła blisko 3 miliony serduszek!

Trudno się dziwić...

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?