Sylwia Bomba

i

Autor: WBF

Sylwia Bomba kusi w bikini na śniegu. Fanom gwiazdy Gogglebox opadły szczęki!

2022-02-03 10:11

Gwiazda programu Gogglebox. Przed telewizorem - Sylwia Bomba, zachwyciła internautów. To wszystko przez nowe zdjęcie, na którym pozuje w bikini i to jeszcze na śniegu! Fanom celebrytki opadła szczęka na ten widok i nie mogą wyjść z podziwu: ‘figura marzenie’.

Sylwia Bomba to prawdziwa celebrytka i influencerka w jednym. Zdobyła popularność dzięki programowi TTV - Gogglebox. Przed telewizorem, w którym wraz z Ewą Mrozowską komentują wybrane programy, seriale i filmy. Od pierwszego odcinka zdążyło pokochać ją wielu widzów, którzy niesamowicie interesują się jej życiem prywatnym i chętnie śledzą ją w social mediach. Co ciekawe, odkąd Bomba została mamą ma konkurencję. W internecie coraz więcej fanów zaczęła mieć jej córeczka Antosia, która obecnie ma 3-latka. Ich relacja jest niesamowicie bliska, a w dodatku mega urocza i nie da się przejść obok niej obojętnie. Internauci chętnie śledzą ich każdą chwilę zamieszczaną w postaci zdjęć i relacji, a teraz mogą napatrzeć się na ich zimowy wyjazd. Dziewczyny spędzają ferie zimowe w polskich górach i jak można zauważyć, bawią się fenomenalnie! Bomba zapewnia swojej córce podczas wyjazdu wiele atrakcji. Jazda na nartach, ścianka wspinaczkowa, a nawet przejażdżka kucykiem.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Bomba ma krzywy zgryz? Odpowiedziała na zaczepki internautów!

TOP 5 [AKTORZY VS GRY] UNCHARTED poza podium | ESKA XD - Hotplota #41
Sonda
Oglądasz 'Gogglebox. Przed telewizorem'?

Sylwia Bomba w bikini

Sylwia Bomba jako osoba publiczna, spotyka się także z krytyką i uszczypliwymi komentarzami internautów. Co ciekawe pod jej najnowszych zdjęciem złych słów nie znajdziemy, lecz same pochwały. Bomba pochwaliła się wszystkim swoją figurą, zamieszczając na Instagramie zdjęcie na którym pozuje w czerwonym bikini na śniegu. 

- Zazdroszczę takiej Boombowej figury??? obłędna ???

- Mimo śniegu to zdjęcie jest HOT???

- Podziwiam?Krolowa śniegu ❤️

- Figura marzenie!!!!! ❤️??????

- Prawdziwa Bomba??❤️

Celebrytka nie ukrywała, że sesja w śniegu była dla niej wyzwaniem. Poniżej możecie zobaczyć jak Sylwia Bomba morsuje na sucho i prezentuje się na śniegu w czerwonym bikini. Ta figura robi wrażenie!