Sylwia Bomba

i

Autor: WBF

Sylwia Bomba ma krzywy zgryz? Odpowiedziała na zaczepki internautów!

2022-01-15 18:02

Sylwia Bomba ostatnimi czasu musi się mierzyć z zaczepkami internautów. Niektórym bardzo przeszkadzają... jej zęby. Hejterzy skrytykowali krzywy zgryz celebrytki. Sylwia Bomba nie pozostawiła ich bez odpowiedzi!

Sylwia Bomba cieszy się ostatnimi czasy rosnącą popularnością. Szerszej publiczności pokazała się w programie Gogglebox. Kiedy okazało się, że widzowie ją polubili, spłynęła oferta występu w Tańcu z gwiazdami.

Tam zaczął się kryzys wizerunkowy świeżo upieczonej celebrytki. Kiedy weszła do kolejnego programu - 99 - Gra o wszystko, hejterskie komentarze nabrały jeszcze większej mocy. Na szczęście Sylwia Bomba może liczyć na wsparcie znanych kolegów. W jej obronie stanął m.in. Jacek Jelonek.

Mimo interwencji pierwszego polskiego Prince charming Sylwia Bomba wciąż otrzymuje hejterskie wiadomości. Na szczęście doskonale sobie z nimi radzi!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Sylwia Bomba odpowiada na krytykę krzywego zgryzu

Hejterzy potrafią przyczepić się dosłownie każdego tematu. Sylwia Bomba obrywa za bycie "rozwydrzoną gwiazdką", za "lansowania się na córce" czy tak jak w tym przypadku - "krzywy zgryz".

Jednak celebrytka nie daje sobie w kasze dmuchać. Sylwia Bomba na stories opublikowała kilka zaczepek hejterów, dotyczących właśnie jej zgryzu. Skomentowała je krótko i celnie:

Mój zgryz, mój interes

Myślicie, że teraz hejterzy dadzą jej spokój?

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też: