Sandra Kubicka

i

Autor: WBF

Sandra Kubicka wygrzewa się na plaży na Malediwach. Fani 'ale czekoladka'

2022-02-01 12:52

Sandra Kubicka odpoczywała przez pewien czas ze swoim ukochanym Baronem na rajskich Malediwach. Choć para wróciła już z egzotycznych wakacji do kraju, to w sieci wciąż pojawiają się nowe kadry z ich wyprawy. Modelka wygrzewająca się na plaży zrobiła furorę swoją opalenizną. Fani nie mogli wyjść z podziwu ‘ale czekoladka’.

Sandra Kubicka od kilku miesięcy tworzy zgraną parę z Baronem. Z okazji 27. urodzin, które wypadały 22 stycznia gitarzysta, postanowił spełnić jej marzenie i zabrał ją w egzotyczną podróż na rajskie Malediwy. Od kilku dni ich social media zalane były przepięknymi kadrami turkusowej wody, palm, a także pięknych plaż na których spędzali sporo czasu. Nie zabrakło także miłosnych uniesień, na widok których internet oszalał. Sandra i Baron zostali okrzyknięci przez internautów najgorętszą parą ostatnich miesięcy, a ich relacje z wakacji i urodzin w jednym, tylko to potwierdziły.

Mandaryna jurorką w You Can Dance?
Sonda
Sandra Kubicka i Baron - czy lubisz tę parę?

Sandra Kubicka na plaży

Sandra Kubicka przez kilka dni świetnie bawiła się na Maledwiach ze swoim chłopakiem Alkiem Baronem. Internauci pozazdrościli im idealnej pogody oraz tego co ich łączy. Co ciekawe, w związku z urodzinową wyprawą, modelka postawiła na małą metamorfozę. Na jej włosach pojawiły się drobne warkoczyki, które z daleka przypominały nieco egzotyczne dredy. Jej wakacyjny image przypadł do gustu wielu osobom, ale figura i czekoladowa opalenizna po prostu zrobiła furorę! Od tych kadrów nie da się oderwać wzroku - przekonajcie się sami.

- Ale czekoladka??opalona?

- Co za opalenizna ??

- Foczka ???????