Fajerwerki / zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Dominik Rutkowski / Radio Eska Fajerwerki / zdjęcie ilustracyjne

Sylwester Polsat 2021/2022: Kto wystąpi? [OFICJALNE INFORMACJE]

2021-12-09 6:08

Telewizja Polsat po dwuletniej przerwie zorganizuje imprezę sylwestrową z prawdziwego zdarzenia. Stacja ujawniła nazwiska pierwszych artystów, którzy pojawią się na scenie, która stanie na Stadionie Śląskim. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Imprezy sylwestrowe dla Polaków to bardzo ważne wydarzenia. Wiele osób ostatni dzień starego roku spędza w domu, z rodziną i najbliższymi oglądając transmisję koncertów, organizowanych przez największe stacje telewizyjne. Niestety, pandemia spowodowała, że większość telewizji z nich zrezygnowała. Mamy jednak dobrą informację. Po dwuletniej przerwie telewizja Polsat wraca na Stadion Śląski, gdzie odbędzie się Sylwestrowa Moc Przebojów 2021.

Sylwestrowe świętowanie rozpoczynamy 31 grudnia o godzinie 20:00! Nowy Rok przywitają z nami największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Na scenie Stadionu Śląskiego zagra dla Was Bajm, z którym już nie odnajdzie nas ta sama chwila. Doda jak zawsze udowodni, że fajna z niej Dżaga. Natomiast Cleo zabierze wszystkich tam, gdzie ma swój dom a Ewelina Lisowska zaprowadzi w stronę słońca! Dawid Kwiatkowski pokaże, że wszystko w życiu jest piękne i proste a Enej podaruje nam kamień z napisem LOVE!

Viki Gabor ocenia szanse Sary James [TYLKO U NAS]

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?

To jednak nie wszystkie nazwiska. Na scenie pojawi się też między innymi Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Danzel, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban czy Paweł Domagała.

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna między innymi w Telewizji Polsat, Polsat Go, w serwisie Interia.pl oraz Polsat News.

Koncert to nie jedyna atrakcja! Lenka Klimentova i Rafał Maserak zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne, zaproszą widzów i publiczność na lekcję tańca! Jednym słowem - będzie się działo!

Imprezę poprowadzą między innymi Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon.