Zendaya wczuła się w rolę. Diamentowe kolczyki w kształcie PAJĘCZYNY są obłędne

2021-12-08 13:44 AM
Zendaya
Autor: Press Association/East News

Zendaya to niezwykle utalentowana aktorka młodego pokolenia, która od lat podbija serca widzów. Już wkrótce premierę będzie miał film z jej udziałem. „Spider-Man: Bez drogi do domu", który może okazać się hitem. Aktorka już teraz przygotowuje się do premiery. Chyba nikt, tak jak ona nie wczuwa się w rolę!

Zendaya od lat zachwyca. Na Instagramie śledzi ją 112 milionów osób. Ale 25-latka już wcześniej przyciągała przed ekrany mnóstwo widzów. Aktorstwem zajmuje się od dziecka. Piękna i niezwykle utalentowana, błyszczy nie tylko w filmach, ale też na wielkich galach.

Ostatnio często gości w mediach za sprawą związku z Tomem Hollandem, z którym zresztą gra w jednym filmie.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Już wkrótce swoją premierę będzie miał film „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Aktorzy i cała filmowa ekipa od tygodni przygotowują się do wydarzenia, nieustannie promując film. Najbardziej wczuła się chyba Zendaya, która podczas promocji filmu pojawiła się w Londynie i… błysnęła. Tym razem uwagę skupiła nie tylko jej kreacja, ale również… kolczyki.

Diamentowa biżuteria w kształcie PAJĘCZYNY wyglądała obłędnie. W połączeniu z długą marynarką i ciemnymi rajstopami, na których również pojawiły się elementy przypominające pajęczynę, aktorka skradła serca nie tylko osobom, które były na evencie, ale także internautom. W sieci natychmiast pojawiły się fotki.

Stylowe kolczyki to dzieło Jacob & Co. A ich wartość to… 31 800 dolarów!

Zendaya
Autor: Brett D. Cove / SplashNews.com/East News

Zobacz też: Złota Piłka 2021: Zendaya w niesamowitej stylizacji

NAJNOWSZE