Sylwester: Ile zarobił Jason Derulo w Zakopanem?

2021-12-31 21:31 mm

Ile zarobił Jason Derulo na Sylwestrze w Zakopanem? Muzyk był główną gwiazdą koncertu sylwestrowego organizowanego przez TVP pod hasłem Sylwester Marzeń z Dwójką. Ile dostanie za występ przed polską publicznością?

Spis treści

  1. Ile zarobił Jason Derulo na Sylwestrze w Polsce?
  2. Sylwester Marzeń z Dwójką znów w Zakopanem
  3. Sylwester Marzeń z Dwójką - kto wystąpił?
  4. Kim jest Jason Derulo?

Potwierdzony w ostatniej chwili występ Jasona Derulo na Sylwestrze TVP w Zakopanem to jedna z największych atrakcji, przy jakich widzowie Dwójki przywitali Nowy Rok 2022. Do niedawna krążyły plotki, że w tym roku Telewizja Polska przeznaczy na sylwestrowy koncert znacznie mniej pieniędzy, niż w latach ubiegłych. Okazuje się jednak, że z pomocą przyszły duże firmy. Jedną z nich jest Totalizator Sportowy, który według najnowszych doniesień mediów wsparł TVP w zorganizowaniu występu amerykańskiego artysty.

Ile zarobił Jason Derulo na Sylwestrze w Polsce?

Nie jest tajemnicą, że sprowadzenie gwiazdy takiego formatu, jak Jason Derulo, nie jest tanie. Nawet sylwestrowe występy polskich artystów potrafią kosztować kilkadziesiąt, a nawet 100 tys. złotych. Trudno więc sobie wyobrazić, że Jason Derulo zdecydowałby się na przylot do Polski za mniejszą stawkę. 

Ile dokładnie zarobił Derulo za występ w Zakopanem?

Umówiona stawka za występ Jasona Derulo na Sylwestrze Marzeń z Dwójką jest niestety objęta indywidualnym kontraktem i nie została jak dotąd podana do publicznej wiadomości. Wiadomo jednak, że Jason Derulo to jeden z lepiej zarabiających amerykańskich artystów. Jego zarobki może jest tak imponujące, jak w przypadku Justina Biebera czy Kanye Westa, ale i tak przez ponad 15 lat kariery udało mu się zarobić całkiem niezłą sumkę. Majątek Jasona Derulo szacowany jest na 16 mln dolarów.

Kwota, jaką Jason Derulo mógł zarobić na Sylwestrze w Polsce była od kilku dni przedmiotem wielu spekulacji. Jeden z serwisów plotkarskich zasięgnął języka u specjalistów z branży koncertowej. Ich zdaniem minimalna stawka Jasona Derulo za koncerty to 150 tys. dolarów, a więc około 600 tys. złotych! Trzeba jednak pamiętać, że w Polsce artysta nie wykonał całego show, a jedynie kilka piosenek. Można jednak z dużym prawdopodobieństwem założyć, że Jason zarobił w Zakopanem znacznie więcej niż jego polskie koleżanki i koledzy z branży.

Czy ściągnięcie takiej gwiazdy było dobrą decyzją? Ocenę zostawiamy widzom. Jeśli oglądaliście występ Jasona Derulo na Sylwestrze w Zakopanem, dajcie znać, jak Wam się podobało.

Sonda
Jak podobał Ci się występ Derulo?
TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
Jason Derulo
Autor: Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

Sylwester Marzeń z Dwójką znów w Zakopanem

Sylwestrowa impreza Telewizji Polskiej ponownie zorganizowana została w Zakopanem. To właśnie tam widzów bawiły polskie i światowe gwiazdy muzyki. 

Sylwester Marzeń z Dwójką - kto wystąpił?

Telewizja Polska ponownie organizowła Sylwestra w Zakopanem i znów sięgnęła po sprawdzone polskie gwiazdy. Sylwester Marzeń z Dwójką uświetnili w tym roku m.in. Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Sławomir, Rafał Brzozowski, Boys, Weekend, Daria, Piękni i Młodzi, Mig, Defis, Milano i Baciary.

Oczywiście nie zabrakło też światowych gwiazd, jak choćby wspomniany Jason Derulo, Thomas Anders z Modern Talking, Julio Iglesias Junior, Arrival From Sweden czyli tribute band zespołu ABBA, Francesco Monte, Senhit oraz Odessa Band.

Kim jest Jason Derulo?

Pełne nazwisko Jasona Derulo brzmi Jason Joel Desrouleaux. Muzyk urodził się 21 września 1989 w Miramar. Jest także producentem, tancerzem, aktorem i choreografem. 

W trakcie swojej kariery Derulo sprzedał ponad 30 mln krążków. 

NAJNOWSZE