Sylwester: Ile zarobił Jason Derulo w Zakopanem?

2021-12-31 21:31

Ile zarobił Jason Derulo na Sylwestrze w Zakopanem? Muzyk był główną gwiazdą koncertu sylwestrowego organizowanego przez TVP pod hasłem Sylwester Marzeń z Dwójką. Ile dostanie za występ przed polską publicznością?

Spis treści

  1. Ile zarobił Jason Derulo na Sylwestrze w Polsce?
  2. Sylwester Marzeń z Dwójką znów w Zakopanem
  3. Sylwester Marzeń z Dwójką - kto wystąpił?
  4. Kim jest Jason Derulo?

Potwierdzony w ostatniej chwili występ Jasona Derulo na Sylwestrze TVP w Zakopanem to jedna z największych atrakcji, przy jakich widzowie Dwójki przywitali Nowy Rok 2022. Do niedawna krążyły plotki, że w tym roku Telewizja Polska przeznaczy na sylwestrowy koncert znacznie mniej pieniędzy, niż w latach ubiegłych. Okazuje się jednak, że z pomocą przyszły duże firmy. Jedną z nich jest Totalizator Sportowy, który według najnowszych doniesień mediów wsparł TVP w zorganizowaniu występu amerykańskiego artysty.

Ile zarobił Jason Derulo na Sylwestrze w Polsce?

Nie jest tajemnicą, że sprowadzenie gwiazdy takiego formatu, jak Jason Derulo, nie jest tanie. Nawet sylwestrowe występy polskich artystów potrafią kosztować kilkadziesiąt, a nawet 100 tys. złotych. Trudno więc sobie wyobrazić, że Jason Derulo zdecydowałby się na przylot do Polski za mniejszą stawkę. 

Ile dokładnie zarobił Derulo za występ w Zakopanem?

Umówiona stawka za występ Jasona Derulo na Sylwestrze Marzeń z Dwójką jest niestety objęta indywidualnym kontraktem i nie została jak dotąd podana do publicznej wiadomości. Wiadomo jednak, że Jason Derulo to jeden z lepiej zarabiających amerykańskich artystów. Jego zarobki może jest tak imponujące, jak w przypadku Justina Biebera czy Kanye Westa, ale i tak przez ponad 15 lat kariery udało mu się zarobić całkiem niezłą sumkę. Majątek Jasona Derulo szacowany jest na 16 mln dolarów.

Kwota, jaką Jason Derulo mógł zarobić na Sylwestrze w Polsce była od kilku dni przedmiotem wielu spekulacji. Jeden z serwisów plotkarskich zasięgnął języka u specjalistów z branży koncertowej. Ich zdaniem minimalna stawka Jasona Derulo za koncerty to 150 tys. dolarów, a więc około 600 tys. złotych! Trzeba jednak pamiętać, że w Polsce artysta nie wykonał całego show, a jedynie kilka piosenek. Można jednak z dużym prawdopodobieństwem założyć, że Jason zarobił w Zakopanem znacznie więcej niż jego polskie koleżanki i koledzy z branży.

Czy ściągnięcie takiej gwiazdy było dobrą decyzją? Ocenę zostawiamy widzom. Jeśli oglądaliście występ Jasona Derulo na Sylwestrze w Zakopanem, dajcie znać, jak Wam się podobało.

Sonda
Jak podobał Ci się występ Derulo?
TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Sylwester Marzeń z Dwójką znów w Zakopanem

Sylwestrowa impreza Telewizji Polskiej ponownie zorganizowana została w Zakopanem. To właśnie tam widzów bawiły polskie i światowe gwiazdy muzyki. 

Sylwester Marzeń z Dwójką - kto wystąpił?

Telewizja Polska ponownie organizowła Sylwestra w Zakopanem i znów sięgnęła po sprawdzone polskie gwiazdy. Sylwester Marzeń z Dwójką uświetnili w tym roku m.in. Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Sławomir, Rafał Brzozowski, Boys, Weekend, Daria, Piękni i Młodzi, Mig, Defis, Milano i Baciary.

Oczywiście nie zabrakło też światowych gwiazd, jak choćby wspomniany Jason Derulo, Thomas Anders z Modern Talking, Julio Iglesias Junior, Arrival From Sweden czyli tribute band zespołu ABBA, Francesco Monte, Senhit oraz Odessa Band.

Jason Derulo

i

Autor: Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

Kim jest Jason Derulo?

Pełne nazwisko Jasona Derulo brzmi Jason Joel Desrouleaux. Muzyk urodził się 21 września 1989 w Miramar. Jest także producentem, tancerzem, aktorem i choreografem. 

W trakcie swojej kariery Derulo sprzedał ponad 30 mln krążków.