Julio Iglesias Junior

i

Autor: Sputnik/EAST NEWS

Julio Iglesias ma 8 dzieci, Julio Jr. to najstarszy z jego synów. Co o nim wiemy?

2021-12-31 15:09

Kim jest Julio Iglesias Jr, gwiazda Sylwestra Marzeń z Dwójką? Hiszpański piosenkarz jest najstarszym synem legendarnego Julio Iglesiasa i starszym bratem dobrze znanego w Polsce Enqigue. Czy ma dzieci i żonę? W jakim jest wieku? Zobaczcie, co wiemy o tym artyście!

Nie wiecie jeszcze, który sylwestrowy koncert w tv wybrać w tym roku? Być może przekona Was Julio Iglesias Junior!

Sylwester Marzeń w Zakopanem to jedna z dwóch wielkich imprez, przy których Polacy będą witać Nowy Rok przed telewizorami. Producenci z TVP stawali na głowie, aby zebrać na scenie ogromną plejadę gwiazd i pokonać konkurujący Polsat. Jednym z zaproszonych do Zakopanego artystów jest Julio Iglesias Jr. Kim jest ten piosenkarz i co o nim wiemy?

Najstarszy syn legendy muzyki ponownie w Polsce

Julio Iglesias Jr to syn legendarnego Julio Iglesiasa, hiszpańskiego wokalisty, jednej z najbardziej utytułowanych gwiazd swojego pokolenia. Iglesias ma już 78 lat, ale do dziś jest aktywny na scenie. Przez ponad 60 lat kariery wyśpiewał sobie niezliczone nagrody i wydał ponad 100 mln płyt w 14 językach!

Julio Iglesias ma aż ośmioro dzieci z dwóch małżeństw. Jego najstarszy syn to właśnie Julio Iglesias Jr., który przywita Nowy Rok 2022 z widzami telewizyjnej Dwójki. 

Spośród ósemki dzieci Julio Iglesiasa aż trzy zrobiły karierę. Dwoje synów legendarnego wokalisty zajęło się muzyką - Julio Junior oraz jego młodszy brat, Enrigue Iglesias. Z kolei córka Julio Iglesiasa, Chabeli Iglesias, to znana hiszpańska dziennikarka. 

Kosztowny rozwód Julio Iglesiasa Jr.

Julio Iglesias Jr. ma 48 lat i jest synem z pierwszego małżeństwa Julio Iglesiasa z Isabel Preysler. Julio Junior również jest rozwodnikiem. Był mężem Charisse Verhaert, którą poślubił w 2012 roku. Małżeństwo przetrwało 7 lat.

Rozwód wiele kosztował piosenkarza. Odchodząca od niego żona, belgijska modelka Charisse Verhaert, zażądała m.in. wartej ponad 2 miliony dolarów willi w Miami, 4 tysięcy dolarów na podróże i… opieki nad psem. Rozwodowa batalia trwała ponad rok i zakończyła się dopiero jesienią. 

"Nie było osób trzecich, nic z tych rzeczy. Miłość po prostu się wypaliła, nie było już namiętności" - wyznał Julio Iglesias Junior zaledwie trzy tygodnie temu hiszpańskiemu magazynowi ¡Hola!. Tym samym wokalista uciął wszelkie spekulacje na temat jego racji z żoną. A tych pojawiało się w mediach bez liku. 

W sierpniu 2020 roku pozew o rozwód złożyła Charisse Verhaert, którą Julio Iglesias Junior poznał w 2004 roku. Na początku listopada 2012 r., para wzięła ślub w pałacu El Rincón niedaleko Madrytu. O swoim szczęściu w małżeństwie Julio Iglesias Junior wielokrotnie pisał w swoich social mediach dzieląc się przy tym wspólnymi zdjęciami z piękną żoną. Tym bardziej wieść o rozwodzie pary była zaskoczeniem, szczególnie, że informacja ta ujrzała światło dzienne na początku lutego tego roku czyli pół roku po złożeniu pozwu do sądu. 

Po wycieku tych informacji w mediach pojawiły się zawarte w pozwie roszczenia finansowe żony Julio Iglesiasa Juniora. Charisse Verhaert tłumaczyła, że dla męża zrezygnowała z pracy w modelingu w związku z czym po rozstaniu potrzebuje pieniędzy na utrzymanie standardu życia, do którego przywykła będąc z nim.

Karierę muzyczną Julio Iglesias Jr. rozpoczął w 1999 roku. Jego pierwszy album nosi tytuł "Under My Eyes". Nie udało mu się powtórzyć wielkiej międzynarodowej kariery, jaką może poszczycić się jego młodszy brat Enrique  Iglesias, ale i on ma na koncie niezły dorobek. Dotąd nagrał 4 albumy, współpracując m.in. z Cher, z którą nawet odbył sporą trasę koncertową.

Podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem Julio Iglesias Jr. wystąpi obok całej plejady polskich i zagranicznych gwiazd. Na scenie Dwójki zaśpiewają m.in. Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Sławomir, Roxie Węgiel, Sara James.

Jason Derulo gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką!