Edyta Górniak

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Sylwester: Edyta Górniak NIE WYSTĄPI na ŻADNEJ IMPREZIE! Dlaczego?

2021-12-30 11:15

Sylwester dla artystów to jeden z najbardziej pracowitych dni w roku. Jednak jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce, Edyta Górniak w tym roku nie wystąpi podczas żadnej imprezy organizowanej przez stacje telewizyjne. Dlaczego? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Sylwester to dzień, w którym największe stacje telewizyjne w Polsce organizują koncerty. Bawią się na nich tysiące osób, a kolejne setki tysięcy oglądają ich transmisję właśnie w tych stacjach telewizyjnych. W tym roku takie wydarzenia organizują Telewizja Polska (Zakopane) i Polsat (Śląsk). Podczas tych wydarzeń nie wystąpi jednak jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce, czyli Edyta Górniak. 

Dlaczego tak się stało? Czy to telewizje nie zaprosiły artystki do wspólnej zabawy? 

Maryla Rodowicz wyznaje: Nie mam wnuków i boleję nad tym

O tegorocznych planach sylwestrowych Edyty Górniak informuje serwis Jastrząbpost. Z ich informacji wynika, że piosenkarka w tym roku grudzień poświęca swoim najbliższym. 

W samego sylwestra woli napić się grzańca z przyjaciółmi, niż marznąć na -19 stopniach Celsjusza, śpiewając z playbacku i ryzykując utratą zdrowia na nowy rok, w którym czeka ją kilka dużych projektów

mówi źródło portalu. 

Dziennikarze wyliczyli, że Edyta w swojej karierze uświetniła sylwestrowe koncerty aż 19 razy. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Muszę zrezygnować z udziału w programie. Zaczynam pracę nad nową muzyką i jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Nie sądzę, by udało mi się pogodzić to z kolejną edycją. Kim jestem?