Spencer: Kristen Stewart chwali się mięśniami brzucha na premierze

2021-10-27 22:02 es

Premiera filmu Spencer odbija się szerokim echem. Kristen Stewart jako księżna Diana wzbudza wielkie emocje i jeszcze większe oczekiwania. Aktorka jest w trakcje promocji filmu. Jednak wbrew tradycji nie upodabnia się do swojej bohaterki. Wyboru tej kreacji rodzina królewska na pewno by nie pochwaliła!

Chociaż księżna Diana zmarła przed laty, jej historia wciąż wzrusza i wzbudza olbrzymie emocje. Kolejni po The Crown producenci pokusili się o nagranie jej historii. W Spencer rolę Lady D. odgrywa Kristen Stewart. Kilka tygodni temu do sieci trafił zwiastun, który tylko zaostrzył apetyt fanów.

Początkowo wybór Kristen Stewart do roli księżnej Diany został przyjęty dość sceptycznie. Jednak zwiastun rozwiał wszelkie wątpliwości.

Teraz Kristen Stewart pojawia się na kolejnych premierach filmu Spencer. Wyraźnie odcina się od wizerunku księżnej!

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Kristen Stewart chwali się brzuchem na premierze Spencer

Kristen Stewart wraz z innymi gwiazdami produkcji Spencer pojawiła się we wtorek na czerwonym dywanie w Los Angeles. Premiera o filmu biograficznego o księżnej Dianie Spencer wywołała wielkie emocje.

To już kolejne wydarzenie, na którym Kristen Stewart wyraźnie odcina się od wizerunku księżnej. Wiele gwiazd podczas premier i promocji dba, by ich ubranie nawiązywało do postaci. Robi tak Lady Gaga, czy ostatnio w przypadku Diuny - Zendaya.

Jednak Kristen Stewart nie jest Księżną Ludzkich Serc, więc zamierza ubierać się po swojemu. Na czerwony dywan wyszła więc w krótkim topie, prezentującym jej imponujące mięśnie brzucha. Do tego obszerna spódnica z wielu warstw tiulu. Aktorka postawiła również na zadziorną fryzurę, przerzucając wszystkie włosy na jedną stronę.

Rodzina królewska chyba nie pochwaliłaby tej stylizacji...

NAJNOWSZE