Jak Kristen Stewart szykowała się do roli Diany? Obejrzała The Crown na raz

2021-10-06 23:00 es
Kristen Stewart
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Wszyscy bardzo czekamy na nowy film z Kristen Stewart. Aktorka wcieli się w kultową księżnej Diany. Jej kreacja Lady D. zdążyła już wzbudzić zachwyt. Na zwiastunie Kristen Stewart wygląda identycznie! A jak przygotowywała się do roli? Zdradziła, że nieoceniony był serial The Crown.

Diana Spencer zginęła w tragicznym wypadku samochodowym w 1997 roku. Chociaż minęło już mnóstwo czasu, ludzie wciąż pamiętają i tęsknią za Królową Ludzkich Serc. Jej historia nieustannie inspiruje twórców filmów i seriali. Szerzej pokazano ją w serialu The Crown.

W ostatnim sezonie akcja skupiła się wokół związku księcia Karola z księżną Dianą. Ich małżeństwie, kryzysie i dzieciach. Kolejną produkcją, która przybliży postać Lady D. jest film Spencer.

Tam w tytułową księżna wciela się Kristen Stewart. Jak się przygotowywała do roli?

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Kristen Stewart obejrzała The Crown na raz

Na okładce najnowszego Entertainment Weekly, pozuje Kristen Stewart. Gwiazda wspominała oczywiście o swoim nadchodzącym filmie - Spencer.

Skąd czerpała inspirację? Oczywiście z The Crown! Kristen Stewart wyznała też, że zakochała się w występie Emmy Corrin.

- Obejrzałam to prawdopodobnie w jedną noc. Myślę, że [Corrin] wykonała naprawdę piękną robotę. To znaczy, żeby nie powiedzieć, że moja opinia w ogóle ma znaczenie! Ale naprawdę ją w tym kochałam.

Kristen Stewart wyznała też, że w przeszłości nie specjalnie interesowała ja brytyjska rodzina królewska. Gdy zmarła księżna Diana, miała zaledwie 7 lat, więc nie zdążyła poznać tej postaci.

- Nie jestem z Wielkiej Brytanii, nie mam żadnej szczególnej ingerencji w rodzinę królewską. Więc byłam naprawdę czystą kartą, a potem mogłam ją wchłonąć w bardzo instynktowny sposób.

Mówiła Kristen Stewart o swojej kreacji Lady D.

Czekacie na premierę filmu Spencer?

Jak dobrze znasz protokół królewski?

Pytanie 1 z 7
Kto może dotykać członków rodziny królewskiej?
NAJNOWSZE