Kristen Stewart ostro o swojej karierze: „Zrobiłam tylko 5 dobrych filmów”

2021-10-26 10:55 AM

Kristen Stewart ma naprawdę pokaźny dorobek artystyczny. 31-letnia aktorka, mimo że ma na swoim koncie liczne role w ogromnych produkcjach to ze skromnością podchodzi do swoich sukcesów. Gwiazda nie spoczywa na laurach, wręcz przeciwnie uważa, że zrobiła w życiu zaledwie 5 dobrych filmów. Skąd u niej taka skromność?

O Kristen Stewart jest ostatnio głośno w kontekście roli Diany Spencer. Już 5 listopada do kin trafi film opowiadający o życiu księżnej Diany. W tytułową bohaterkę wciela się właśnie Stewart. To ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Kristen jest jednak mega ambitna i krytycznym okiem patrzy na swoje dokonania.

Kristen Stewart ma obecnie ręce pełne roboty. Zbliżająca się premiera filmu „Spencer” to czas promocji i licznych wywiadów. Podczas jednego z nich, aktorka krytycznym okiem spojrzała na swoje aktorskie dokonania i stwierdziła, że udało jej się zrobić zaledwie 5 dobrych filmów!

Dawid Kwiatkowski wzrusza śpiewając Proste. [ESKA Live]

Prawdopodobnie nakręciłam pięć naprawdę dobrych filmów z 45 czy 50 filmów? Są to takie filmy, przy których mówię: wow, ta osoba zrobiła od początku do końca dobrą robotę.

- mówiła w rozmowie z The Sunday Times.

Jak myślicie, jakie filmy Kristen Stewart miała na myśli? Może serię Zmierzch? ;))

NAJNOWSZE