Sofia Richie zaprzyjaźniła się z Kris Jenner! Momager wkręci ją w biznes Kardashianek?

2019-08-14 13:22
Kris Jenner, Sofia Richie
Autor: SplashNews.com/East News

Sofia Richie od miesięcy walczyła o zdobycie sympatii sióstr Kardashian. Nie było łatwo, bo młoda modelka zajęła przecież miejsce Kourtney u boku Scotta Disicka. Po wielu staraniach oraz wspólnych wyjazdach i imprezach Sofia w końcu może cieszyć się zaufaniem członkiń słynnego klanu. Ostatnio polubiła ją nawet sama Kris Jenner!

Nie od dziś wiadomo, że w rodzinie Kardashian-Jenner nic nie dzieje się bez zgody Kris Jenner. Słynna "momager" odpowiada za sławę i sukcesy Kardashianek na całym świecie i każdą rodzinną traumę potrafi przekuć w żyłę złota. I choć Kris wielokrotnie była oskarżana o robienie biznesu kosztem psychiki swoich córek, trudno nie rozumieć, dlaczego są jej za to wdzięczne.

Nic więc dziwnego, że to Kris Jenner z największym dystansem patrzyła dotąd na młodą Sofię Richie, która już od ponad dwóch lat kręci się po apartamentach i willach Kardashianów. Modelka związała się ze Scottem Disickiem i choć nikt nie wierzył, że ich związek przetrwa chociaż kilka miesięcy, wydaje się, że u jej boku słynny kobieciarz wyraźnie dojrzał.

Kris Jenner chce ślubu Sofii Richie i Scotta Disicka?

Gdy więc Kris Jenner - czyli niedoszła teściowa Disicka - została ostatnio sfotografowana w Portofino na wspólnych zakupach z 20-letnią Sofią Richie, wiele osób uznało, że t ważny znak. I tak właśnie jest! Nie liczcie jednak na bezinteresowną sympatię głowy rodu Kardashianów - ona po prostu wyczuła biznes!

Jak donosi bowiem Radar Online, Kris Jenner próbowała ostatnio przekonać Scotta Disicka, by oświadczył się modelce... w telewizji. Celebryta od niedawna jest gwiazdą swojego własnego show Flip It Like Disick i najwyraźniej Kris uznała, że oświadczyny na antenie podkręcą oglądalność show, tym samym przypominając światu o Kardashiankach.

Jedyny problem tkwi w Scotcie. Podobno były facet Kourtney Kardashian wciąż się waha.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Staycation .. for now Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)
NAJNOWSZE