Sobel wyrzucił fana ze sceny. Miał prawo się wkurzyć? [SONDA]

2021-07-07 12:01 mm
Sobel prezentuje Kontrast! Michał Szczygieł gościem młodego tapera
Autor: Universal Music Polska Sobel prezentuje Kontrast! Michał Szczygieł gościem młodego tapera

Czy Sobel miał prawo zdenerwować się na fana, który wtargnął na scenę podczas jego występu w Krakowie? Afera mocno podzieliła fanów rapera i rozlała się na cały polski internet. Nawet ci, którzy dotąd nie znali twórczości rapera, dyskutują o jego reakcji na pojawienie się na scenie nieproszonego gościa. Niektórzy fani przypominają podobne incydenty z przeszłości. Niektóre z nich zakończyły się tragicznie...

Sobel na pewno nie zdawał sobie sprawy, że jego reakcja na pojawienie się na scenie nieproszonego fana wywoła aż tak wielkie poruszenie. Od incydentu, który wydarzył się w Krakowie, minęło już kilka dni, a polski internet wciąż żyje aferą, jaka wybuchła po opublikowaniu filmików z występu rapera.

Przypomnijmy: podczas koncertu w Krakowie w pewnym momencie na scenie pojawił się młody mężczyzna, który prawdopodobnie przedarł się niezauważony przez ochronę. Kiedy chłopak objął muzyka, ten przerwał występ. Sobel nie przebierał w słowach, w wulgarny sposób wyrzucając fana ze swojej sceny.

Po zakończeniu koncertu filmiki z tego zdarzenia trafiły do sieci i rozpętała się afera. Wiele osób jest zdania, że Sobel zareagował zdecydowanie za ostro i nie powinien tak wulgarnie odnosić się do własnego fana.

Sobel przeprasza za swoją reakcję. Fani komentują

Czy Sobel miał prawo zareagować tak ostro? Zdania fanów muzyka są mocno podzielone i każda ze stron wysuwa ważne argumenty. Z jednej strony fani piszą, że wystarczyło zostawić sprawę ochronie i podarować sobie obrażanie chłopaka, który raczej nie miał złych zamiarów.

Inni bronią jednak Szymona i przypominają, że w przeszłości zdarzało się, że podobne incydenty kończyły się tragicznie. W komentarzach na profilu rapera na FB w kilku miejscach fani wspomnieli o tragicznej śmierci prezydenta Gdańska. Paweł Adamowicz zginął podczas finału WOŚP w wyniku ran zadanych przez mężczyznę, który wtargnął na scenę Orkiestry.

Ciśniecie go za akcję na koncercie a pamiętacie sytuację w jakiej znalazł się Śp. Paweł Adamowicz prezydent Gdańska? Jemu na scenę też wskoczył "fan" i zakończyło się to tragedią. Większość ludzi podejrzewam zareagowała by emocjonalnie na takie zdarzenie. Dobrze zrobił a ochrona powinna dostać po czterech literach że w ogóle dopuścili do takiej sytuacji

- pisze jedna z internautek na Facebooku.

Dodajmy, że sam Sobel przeprosił i przyznał, że zareagował za ostro.

To jest moja pierwsza trasa w ogóle, nie chcę się tłumaczyć. Przepraszam i czuję się z tym źle, jest mi cholernie wstyd. Mogłem zachować się inaczej, obrócić to w jakiś zasrany żart, a wyszło strasznie

- mówił Sobel komentując incydent z Krakowa na swoim Insta Stories.

A Wy co o tym myślicie?

Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie znać, jaka jest Wasza opinia o tym, jak Sobel potraktował fana, który wdarł się na scenę.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021
NAJNOWSZE