Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia i Łukasz

i

Autor: instagram.com / Oliwia Ciesiółka (modrafrelka)

Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia i Łukasz się rozstali! Powód zaskakuje

2020-12-28 6:28

Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie są już razem! Co się stało? Oliwia Ciesiółka opublikowała na Instagramie obszerny post, w którym tłumaczy powody rozstania z Łukaszem. Zobaczcie, co napisała!

Oliwia i Łukasz biorą rozwód! Jedna z najbardziej lubianych par programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowiła się rozstać.

Oliwia wyjawiła powody rozstania z Łukaszem w długim wpisie na swoim Instagramie. Uczestniczka show zapewnia, że rozwód przebiegnie w zgodzie, a na pierwszym miejscu pozostaje nadal dobro dziecka rozchodzących się małżonków.

Oliwia i Łukasz mają synka.

TikTok challenge taneczny | ESKA XD - Fit vlog #12

Oliwia i Łukasz biorą rozwód

To przykry moment, kiedy "Ślub od pierwszego wejrzenia" kończy się... rozwodem. Oliwia i Łukasz to jedna z najbardziej lubianych par programu, dlatego decyzja, jaką uczestniczka ogłosiła niespodziewanie w niedzielę 27 grudnia zaskoczyła wielu widzów.

- napisała Oliwia Ciesiółka na Instagramie.

Oliwia zapewnia, że jej rozstanie z Łukaszem przebiega w zgodzie.

- dodaje Oliwia.

Moi Drodzy,

kilka miesięcy temu stanęliśmy z Łukaszem w obliczu zupełnie nowej sytuacji życiowej.Nie jest to dla mnie łatwe, by pisać o tym w Sieci, ale chcę zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprawdziwych informacji dotyczących naszego małżeństwa.

Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się.

Pozwoliło to na spojrzenie na całą sytuację w bardziej krytyczny, ale równocześnie obiektywny sposób.Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa

Życie niestety nigdy nie toczy się tak, jak sobie to zaplanowaliśmy w głowie.Jestem wdzięczna za to, że będąc żoną Łukasza doświadczyłam ogromnej lekcji życia.

Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i zapewnienia mu najlepszych warunków życia

Czy jesteś gotowy na ślub? Sprawdź, czy znasz weselne przesądy

Pytanie 1 z 15
Panna Młoda powinna mieć na sobie:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE