Królowe życia: Czy będzie nowy sezon? Kto wystąpi? Są pierwsze informacje!

2020-11-21 18:21 RD
Dagmara Kaźmierska
Autor: Materiały Prasowe

Królowe życia to jeden z najpopularniejszych programów stacji TTV. Dziewiąty sezon show dobiegł końca. Czy widzowie będą mogli oglądać historie swoich ulubionych bohaterów? Kto ewentualnie pojawi się na ekranie? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

„Królowe życia” to program, który bez wątpienia można nazwać hitową produkcją telewizji TTV. Uczestnicy pokazują w show swoje luksusowe życie. Są to mieszkanki i mieszkańcy różnych regionów w Polsce. Największą gwiazdą programu jest oczywiście Dagmara Kaźmierska, która dzięki swojej otwartości, szczerości i uśmiechowi, który chyba nigdy nie schodzi jej z twarzy, zdobyła serca widzów.

ESKA XD EXTRA

Dziewiąty sezon show został zakończony. Widzowie zastanawiają się, czy program Królowe życia doczeka się kolejnych odsłon. Oficjalnego stanowiska telewizji TTV w tej sprawie nie ma, ale rąbka tajemnicy uchyliła Dagmara na swoim profilu na Instagramie. Tam gwiazda zachęcała do oglądania ostatniego odcinka dziewiątego sezonu.

Ale niebawem rozpoczynamy prace nad następnym sezonem. Także wracajcie do nas i czekajcie na nas

powiedziała tytułowa królowa życia. Wychodzi więc na to, że w dziesiątym sezonie Królowych życia na pewno zobaczymy Dagmarę Kaźmierską. Czy pojawią się inni uczestnicy z dziewiątego sezonu? Czy będą nowi bohaterowie? Odpowiedzi na te pytania póki co brak…

NAJNOWSZE