Siostra Zayna Malika wyszła za mąż! Ma tylko 17 lat

2019-09-18 18:49 kp
Zayn Malik
Autor: LCUS6 / SplashNews.com/East News

W rodzinie Zayna Malika odbyło się wielkie święto. 17-letnia siostra piosenkarza wzięła ślub ze swoim ukochanym. Członkowie rodziny byłego wokalisty One Direction licznie pojawili się na ceremonii i gratulowali młodej parze. Zayn i jego bliscy nigdy nie ukrywali, że rodzina jest w ich życiu wyjątkowo ważna.

Najmłodsza siostra Zayna Malika jest już mężatką! Zaledwie kilka dni po swoich siedemnastych urodzinach Safaa Malik wyszła za mąż podczas tradycyjnej ceremonii, która odbyła się w jej rodzinnym Bradford.

Mężem siostry Zayna Malika został jej chłopak, Martin Tiser. Zdjęciami ze ślubu na Instagramie pochwaliła się mama muzyka i panny młodej, Trisha Brannan-Malik.

Siostra Zayna Malika wzięła ślub

Safaa Malik była ubrana w swoim wielkim dniu w tradycyjny, pakistański strój panny młodej. Zdjęcia pojawiły się na Instagramie jej mamy:

Wyświetl ten post na Instagramie.
My baby girls big day ❤️❤️🙈🥰🥰 Post udostępniony przez Trisha Malik💋 (@trishamalik1069)

Na żadnej z fotek z imprezy nie widać Zayna Malika - nie ma zatem potwierdzenia, że pojawił się na ceremonii. Zayn nigdy nie ukrywał jednak, że jest mocno związany z rodziną, a najmłodsza siostra to nawet jego ulubienica. Safaa wystąpiła chociażby w dokumencie o One Direction pt. This Is Us. Dotąd Safaa mieszkała z rodzicami i uczęszczała do Tong High School. Dziewczyna najpewniej nie planuje wchodzić do świata showbiznesu.

Warto przypomnieć, że Zayn Malik ma jeszcze dwie siostry o imionach Doniya i Waliyha. Doniya Malik jest od niego starsza - urodziła się w kwietniu 1992 roku. Po ukończeniu Tong High School (jak Zayn), Doniya rozpoczęła studia na Uniwersytecie w Bradford, a obecnie pracuje jako makijażystka.

Wyświetl ten post na Instagramie.
💕 Post udostępniony przez Doniya Malik (@doniyabeauty)

Waliyha Malik ma 21 lat i według fanów Zayna Malika jest do niego najbardziej podobna ze wszystkich sióstr. Po ukończeniu szkoły Waliyha rozpoczęła pracę w modelingu. Wystąpiła w teledysku do piosenki Zayna - Story of My Life.

Wyświetl ten post na Instagramie.
💕 Post udostępniony przez @ waliyha.azad
NAJNOWSZE