Cristiano Ronaldo ma dość sławy! "Bycie mną jest nudne"

2019-09-18 14:29 kp
Cristiano Ronaldo
Autor: OSCAR DEL POZO/AFP/East News

Cristiano Ronaldo to od ponad dziesięciu lat jeden z najsłynniejszych piłkarzy na świecie. Sportowiec ma miliony fanów na całym świecie, a wśród nich rzesze dzieci i nastolatków, którzy trenują piłkę nożną z marzeniem, by być jak Ronaldo. On sam tymczasem nie pozostawia złudzeń - "bycie mną jest nudne" - mówi.

Trudno wymienić wszystkie nagrody, które w ciągu swojej kariery zdobył Cristiano Ronaldo. Poza licznymi mistrzostwami z drużynami i reprezentacją CR7 ma na koncie niezliczone nagrody indywidualne, by wymienić jedynie tytuły Króla Strzelców Ligi Mistrzów w 2008, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 i 2018 roku. Tak wielkie sukcesy przyniosły ze sobą wielkie pieniądze i ogromną sławę.

Dziś Cristiano Ronaldo jest piłkarzem Juventusu, szczęśliwym partnerem pięknej Georginy Rodriguez i ojcem czwórki dzieci. Mimo to, jak sam twierdzi, jego życie jest nudne i nikt nie chciałby żyć na co dzień tak, jak on... skąd te złe emocje?

Cristiano Ronaldo ma dość sławy

W ostatnim wywiadzie Cristiano Ronaldo wyznał, że nie czuje się szczęśliwy w życiu osobistym. Założenie rodziny nie przyniosło mu tyle radości, ile powinno - wszystko z powodu ogromnej popularności CR7. Piłkarz nie może pozwolić sobie na wyjście na spacer czy na plac zabaw, a każdy jego krok skrupulatnie opisywany jest w mediach. Po 15 latach kariery i sławy Ronaldo ma zdecydowanie dość życia w świetle fleszy i czuje się tym zmęczony.

Bycie mną jest nudne. Część tego jest fantastyczna. Bycie sławnym to pierwsze strony gazet i telewizja. Ale po 15 latach, po tak długim czasie, chcę trochę prywatności. W ciągu ostatnich 10 lat moja prywatność zniknęła. Nie byłem w parku z moimi dziećmi. Jeśli pójdę, pojawią się ludzie, a moje dzieci się zdenerwują, moja dziewczyna się zdenerwuje, ja się zestresuję. Kiedy jesteś osobą publiczną, nie możesz być sobą. To jest nudne. Chcę znów być wolny.

- wyznał Cristiano Ronaldo w rozmowie z Piersem Morganem.

Piłkarz zmaga się z jeszcze jednym problemem - brakiem zaufania do otaczających go osób.

Nie powiem ich imion, bo to nie w porządku. Ale mam cztery osoby, którym ufam w 100 procentach. Mam bardzo bliskich przyjaciół, rodzinę, którym bezgranicznie ufam, to są może cztery osoby. Takie to właśnie życie.

- dodał.

Dziś Cristiano Ronaldo ma 34 lata i z pewnością nie jest już tym samym facetem, który dawno temu zaczynał karierę w piłce nożnej i cieszył się ze swojej rosnącej popularności. Teraz jego priorytetem jest rodzina i łatwo zrozumieć, co ma na myśli mówiąc, że jego życie jest nudne...

Spodziewaliście się, że tak zmieni punkt widzenia?

NAJNOWSZE