Simon Cowell dziękuje lekarzom! Przeszedł operację kręgosłupa

2020-08-10 10:57 KP
Simon Cowell
Autor: SplashNews.com/East News

Simon Cowell trafił w miniony weekend do szpitala z bardzo poważnym urazem kręgosłupa. Słynny juror uległ wypadkowy, gdy testował swój nowy elektryczny rower. Twórca One Direction najprawdopodobniej nie zapanował nad pojazdem i spadł z niego, łamiąc kręgosłup. Teraz Simon Cowell opublikował na Instagramie podziękowania dla lekarzy, którzy się nim zajęli.

Fani najsłynniejszego brytyjskiego łowcy talentów z niecierpliwością czekają na informacje o jego stanie zdrowia. Simon Cowell uległ wypadkowi w miniony weekend. Jak zdradził rzecznik celebryty, juror X Factor spadł w sobotnie popołudnie ze swojego nowego roweru elektrycznego. Skutki były bardzo niepokojące - zgodnie z doniesieniami Cowell miał złamać kręgosłup.

Rzecznik Simona Cowella nie podał żadnych szczegółów na temat stanu zdrowia twórcy One Direction. Fani nie ukrywali jednak zaniepokojenia - uraz kręgosłupa może wiązać się z bardzo poważnymi konsekwencjami, długim i trudnym leczeniem oraz rehabilitacją.

Simon Cowell po wypadku

Zgodnie z medialnymi doniesieniami, jeszcze tego samego dnia Simon Cowell miał zostać przetransportowany do szpitala i przejść operację kręgosłupa. Teraz juror pojawił się na Instagramie, by osobiście podziękować lekarzom i pielęgniarkom za opiekę, a fanom - za wsparcie. Twórca One Direction nie zdradził jednak, jaki jest jego stan zdrowia.

Dobra rada... jeśli kupujesz rower elektryczny, przeczytaj instrukcję, zanim wsiądziesz na niego po raz pierwszy. Złamałem część kręgosłupa. Dziękuję wszystkim za miłe wiadomości. I ogromne podziękowania dla lekarzy i pielęgniarek. To najmilsi ludzie, jakich kiedykolwiek spotkałem. Bądźcie bezpieczni

- czytamy na profilu jurora.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć szybkiego powrotu do firmy!

NAJNOWSZE