Simon Cowell ma ZŁAMANY KRĘGOSŁUP? Twórca One Direction miał WYPADEK na rowerze!

2020-08-09 11:36 nk
Simon Cowell
Autor: SplashNews.com/East News

60-letni SImon Cowell uległ wypadkowi podczas testowania swojego nowego roweru elektrycznego. Przedstawiciel jurora X-Factora wyjawił mediom, że ten doznał urazu kręgosłupa. Wszystko wskazuje na to, że twórcę kultowego boysbandu One Direction czeka długie i skomplikowane leczenie oraz rehabilitacja!

Simon Cowell uległ poważnemu wypadkowi. Juror America's Got Talent, American Idol, Britain’s Got Talent i The X Factor może mówić o prawdziwym pechu. Z pozoru niegroźne zdarzenie może skończyć się dla niego bardzo poważnymi konsekwencjami!

Simon Cowell w szpitalu

Jak donoszą amerykańskie media, Simon Cowell miał wypadek na swoim nowym rowerze elektrycznym. Takie urządzenia są obecnie bardzo modne wśród gwiazd. niestety, jak się okazuje, korzystanie z nich nie jest takie proste, na jakie wygląda...

Niestety, na swoim rowerze elektrycznym Simon Cowell nie zdążył nawet opuścić własnej posesji...

Simon spadł ze swojego roweru w sobotnie popołudnie, kiedy testował swój nowy rower elektryczny w ogrodzie swojego domu w Malibu z rodziną. Uszkodził sobie plecy i został zabrany do szpitala. Czuje się dobrze, jest pod obserwacją i jest w najlepszych możliwych rękach.

- powiedział przedstawiciel twórcy One Direction w rozmowie z magazynem People.

Wygląda jednak na to, że sytuacja nie jest tak dobra, na jaką ma wyglądać. Simon ma podobno złamany kręgosłup i już tego samego wieczoru, którego został zabrany do szpitala, przeszedł poważną operację. Może więc czekać go długa i niełatwa rehabilitacja po zabiegu.

Wypadek Simona Cowella nie mógł wydarzyć się w gorszym momencie, jeśli chodzi o jego życie zawodowe. Po kilku miesiącach lockdownu we wtorek, 11 sierpnia 2020, juror miał pojawić się z powrotem na planie America's Got Talent, by dokończyć kręcenie nowych odcinków. 

Simon Cowell
Autor: SplashNews.com/East News
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE