Shawn Mendes w klapkach tresuje psa. Obaj trochę przygnębieni. Trening nie idzie?

2021-03-02 9:51 mm
Shawn Mendes trenuje psa
Autor: CAMA, VAEM/Backgrid/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello opiekują się razem kilkoma psami. Od czasu do czasu spacery pary uwieczniane są przez paparazzich. Na kilku niedawnych zdjęciach było widać, że psy Shawna i Camili wymagają nieco tresury... Czyżby piosenkarz wziął sobie to do serca? Na najnowszych fotkach widać, jak Shawn Mendes próbuje wypracować u swojego golden retreivera odrobinę posłuszeństwa. Jak mu poszło?

Tresura psów nie jest łatwym zadaniem i często lepiej poprosić o pomoc specjalistę. Shawn Mendes chyba właśnie przekonuje się o tym na własnej skórze. Póki co jednak wciąż próbuje samodzielnie wychować swojego pupila. Paparazzi podejrzeli, jak piosenkarz próbuje wyegzekwować u swojego psiaka odrobinę posłuszeństwa. Po minach zwierzaka i jego przewodnika widać jednak, że trening chyba nie idzie do końca tak, jak powinien XD.

Shawn Mendes zabrał się za szkolenie Tarzana

Shawn Mendes i Camila Cabello w listopadzie ubiegłego roku powiększyli swoją sforę o szczeniaka golden retrievera o imieniu Tarzan. Psiak jest uroczy, ale wygląda na to, że po kilku miesiącach zaczął pokazywać rogi. Półroczny pies jest pełen energii i często miewa problemy ze skupieniem. To oczywiście w tym wieku absolutnie normalne - zadaniem opiekuna jest jak najszybciej zabrać się za pracę nad wychowaniem swojego milusińskiego.

Jak radzi sobie z tym zadaniem Shawn?

Patrząc na zdjęcia ze spaceru, podejrzewamy, że przed Shawnem i Tarzanem jeszcze daleka droga. Mina psiaka zdaje się mówić: "tata, daj już spokój z tym SIAD..." XD

Zobaczcie sami!

O tym, że psy Camili Cabello i Shawna Mendesa potrzebują odrobiny treningu, mogliśmy przekonać się już jesienią ubiegłego roku. Do sieci trafił wówczas filmik, na którym ktoś uwiecznił spacer piosenkarki z dwójką pupili. Camila nie do końca radziła sobie z opanowaniem zwierzaków, kiedy te koniecznie chciały przywitać się z psem sąsiada... Filmik z tego spaceru znajdziecie w poniższym artykule:

>> Shawn Mendes i Camila Cabello wyprowadzają psy na spacer [WIDEO] Padniecie ze śmiechu!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
NAJNOWSZE