Shawn Mendes i Camila Cabello wyprowadzają psy na spacer [WIDEO] Padniecie ze śmiechu!

2020-11-03 15:25 kp
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: SCLA, SANC, EVGA/Backgrid/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello za sprawą pandemii koronawirusa mają wyjątkowo wiele czasu dla siebie. Muzycy, którzy w normalnej sytuacji zapewne podróżowaliby po świecie i koncertowali przed tysiącami fanów, spędzają czas jak jak każda zwyczajna para. Ostatnio fani przyłapali ich podczas spaceru z psami. I naprawdę trudno ocenić, kto kogo tu wyprowadzał!

Shawn Mendes i Camila Cabello przez ostatni rok zostali bez wątpienia jedną z najbardziej lubianych par showbiznesu. Po tym, jak początkowo część internautów oskarżała ich i udawanie uczucia na potrzeby promowania singla Senorita, dziś nikt nie ma wątpliwości, że tych dwoje to idealna para. Zwłaszcza, że ich związek powstał z przyjaźni, która jest przecież najlepszym fundamentem.

W trudnych czasach koronawirusa Shawnowi Mendesowi i Camili Cabello jest znacznie łatwiej razem. Para od miesięcy mieszka w domu wokalistki w Miami, a Shawn nie ukrywa, że towarzystwo ukochanej pomogło mu poradzić sobie z ciemnymi myślami, które nachodziły go na początku pandemii.

Shawn Mendes, Camila Cabello i niesforne psy

Shawn Mendes i Camila Cabello spędzają więc czas tak, jak każda inna "zwyczajna" para. Ostatnio fani przyłapali ich na spacerze z trójką psów i trzeba przyznać, że okazało się to nie lada wyzwaniem. Na wideo, które trafiło do sieci, widzimy Camilę Cabello z dwoma psiakami, które ciągną ją i szczekają na widok wszystkiego, co się rusza! Niewiele łatwiej ma Shawn Mendes, który postanowił zająć się jednym, większym psem - to już prawdziwe wyzwanie :) Internauci nie mogą powstrzymać śmiechu na widok tego towarzystwa. Zobaczcie sami!

ESKA XD #008

Bezcennym podsumowaniem spaceru Shawna Mendesa i Camili Cabello jest fakt, że krótko po powrocie do domu muzyk dodał do obserwowanych na Instagramie... trenera psów :)

NAJNOWSZE