Shawn Mendes i Camila Cabello mają nowego pupila! To uroczy golden retreiver!

2020-11-04 9:15 kp
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello poszli w ślady wielu osób, które uznały, że czas pandemii to idealny okres na zaadoptowanie zwierzaka! Para od miesięcy spędza większość czasu w domu, a to oznacza, że może poświęcić wystarczająco wiele uwagi swoim pupilom. Właśnie dołączył do nich słodki jak cukierek golden retreiver. Można się rozpłynąć!

Mimo pewnych niepowodzeń na polu wychowywania psów Shawn Mendes i Camila Cabello się nie zniechęcają. Muzycy ostatnio zostali gwiazdami sieci za sprawą nagrania, na którym "spacerują" z trzema czworonogami - a które do łez rozbawiło ich fanów -  a teraz do ich gromadki dołączył nowy psiak. Shawn Mendes osobiście przedstawił go fanom na Instagramie!

Shawn Mendes i Camila Cabello niemal od początku pandemii mieszkają razem w domu wokalistki w Miami. Para musiała rozstać się na kilka tygodni, kiedy to wokalistka poleciała do Londynu, by kręcić swój nowy film Cinderella. Teraz jednak zakochani są już nierozłączni i coraz chętniej pokazują fanom swoje wspólne fotki. Sam Shawn Mendes nie ukrywa, że taka "przerwa" w jego zabieganym życiu dobrze mu zrobiła.

Shawn Mendes i Camila Cabello - wiesz o nich wszystko?

Pytanie 1 z 7
Pierwsze wspólne zdjęcie Shawna Mendesa i Camili Cabello zrobiono podczas MTV VMA w:

Shawn Mendes i Camila Cabello z nowym psem

Shawn Mendes i Camila Cabello właśnie uznali, że mają wystarczająco dużo czasu, by przygarnąć nowego pupila. I tak do ich domu zawitał uroczy szczeniak golden retreiver, którego pierwsze zdjęcia i filmy trafiły na Instagram muzyka.

ESKA XD #008

Słodziak otrzymał od pary imię Tarzan i natychmiast skradł serca ich fanów. Trudno się jednak dziwić. Zobaczcie, jaki jest wspaniały!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Hi Tarzan 🥺❤️ Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)
NAJNOWSZE