Shawn Mendes i Camila Cabello z ich psami. Co za gromadka!

2021-03-01 12:54 kp
Shawn Mendes i Camila Cabello z psem
Autor: CAMA, VAEM/Backgrid/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello od niemal roku prowadzą zupełnie zwyczajne życie w domu piosenkarki w Miami. Pandemia koronawirusa całkowicie zmieniła życie codzienne pary i sprawiła, że zakochani spędzają ze sobą więcej czasu niż kiedykolwiek. Shawn i Camila nie spędzają jednak czasu wyłącznie we dwoje. Towarzyszy im bowiem cała gromadka ich psów! Zobaczcie ich teraz razem :)

Shawn Mendes i Camila Cabello nie mogą narzekać na ostatnie miesiące. Choć muzycy tęsknią za koncertami i spotkaniami z fanami, dostali od losu niezwykły prezent w postaci czasu wyłącznie dla siebie. Jak mówił już wcześniej Shawn, dla niego przebywanie miesiącami w domu to prawdziwy luksus - od lat większość czasu w ciągu roku spędzał w hotelach.

Gdy w marcu ubiegłego roku wybuchła pandemia, Shawn Mendes spędzał z Camilą Cabello kwarantannę w jej domu w Miami. Wtedy nikt nie mógł przypuszczać, że zalecenie społecznego dystansu i ograniczenia będą się ciągnęły miesiącami, a muzyk na dobre zadomowi się u ukochanej.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Shawn Mendes i Camila Cabello z psami

W ostatnich miesiącach paparazzi wielokrotnie spotykali Shawna Mendesa i Camilę Cabello w pobliżu ich domu, kiedy to spacerowali z psami. W listopadzie do ich czworonogów dołączył uroczy szczeniak golden retreivera, którego para nazwała Tarzan. Teraz Camila pokazała na Instagramie zabawne zdjęcia z wszystkimi psami pary. Dziś Tarzan w niczym nie przypomina już tamtego malutkiego pieska!

>> Shawn Mendes i Camila Cabello mają nowego pupila! To uroczy golden retreiver!

nasze psy są na tyle uprzejme, że robią zdjęcia ze swoimi największymi fanami

- napisała gwiazda żartobliwie pod fotkami.

Wiedzieliście, że Shawn i Camila to tacy "psiarze"?

NAJNOWSZE