Shawn Mendes i szczeniak Tarzan na wideo! Camila Cabello ma przekaz

2020-11-05 8:14 kp
Shawn Mendes
Autor: Invision/Invision/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello nie mogą się nacieszyć obecnością w domu swojego nowego szczeniaka. Para dopiero co pochwaliła się, że adoptowała malucha o imieniu Tarzan, a już skradł on serca ich fanów. Na nowym filmiku, który Camila pokazała na swoim Instagramie widzimy jej ukochanego wtulającego się w psiaka. Urocze!

Pandemia koronawirusa przyniosła paradoksalnie Shawnowi Mendesowi i Camili Cabello wiele dobrego. Para, która związała się wiosną ubiegłego roku, niespodziewanie otrzymała mnóstwo wolnego czasu, który może spędzać razem tak, jak każda inna para na świecie. Dotąd ich życie wyglądało zupełnie inaczej - zabiegani i zajęci karierą gwiazdorzy widywali się sporadycznie, większość czasu spędzając w hotelach.

Tymczasem Shawn Mendes i Camila Cabello od kilku miesięcy mieszkają razem w domu wokalistki w Miami, co w normalnych warunkach byłoby praktycznie niemożliwe. Sam Shawn niedawno przyznał, że dla niego - który pół życia spędził w hotelach - taka rutyna codziennego życia to zupełna nowość, której bardzo potrzebował.

Shawn Mendes z nowym pupilem

Ponieważ perspektywy na powrót do dawnego trybu życia nie są na razie najlepsze, Shawn Mendes i Camila Cabello uznali, że to doskonały moment na adopcję kolejnego psiaka - oboje będą mogli bowiem poświęcić mu tyle czasu, ile potrzebuje, bez wyrzutów sumienia, że zwierze jest zaniedbywane. I tak w domu pary zamieszkał ostatnio mały Tarzan.

>> Shawn Mendes i Camila Cabello mają nowego pupila! To uroczy golden retreiver!

ESKA XD #008

Teraz Camila Cabello pochwaliła się przytulankami ukochanego z psem i dodała tajemniczy wpis, który najpewniej odnosi się do wciąż niepewnych wyników wyborów prezydenckich w USA.

W niepewnych chwilach, takich jak te, potrzebujemy przypomnienia, że ​​na świecie istnieją również słodkie cudowne rzeczy, takie jak szczenięta, poznajcie nowego członka stada: Tarzana! Wysyłam do was wszystkich miłość i pamiętajcie: niezależnie od wyniku to MY jesteśmy odpowiedzialni za budowanie świata, w którym chcemy żyć. Walka o BYCIE społeczeństwem, które chcemy zobaczyć. To będzie trwało po rozstrzygnięciu tego wyniku. Właśnie to sobie wmawiam, żeby się teraz uspokoić, ponieważ jest to jedyna rzecz, którą naprawdę możemy kontrolować. Kocham was, a Tarzan przesyła polizanie przez wielkiego szczeniaka

- czytamy.

Wyniki wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych stresują nie tylko Camilę Cabello. Na ogłoszenie zwycięzcy w napięciu czekają też inne gwiazdy. Te wybory były pod tym względem wyjątkowe - do pójścia na głosowanie swoich fanów zachęcali nawet ci, którzy nigdy wcześniej nie angażowali się w politykę. Celebryci głośno opowiadali się w przeważającej większości za Joe Bidenem.

>> Wybory w USA. Gwiazdy na skraju wytrzymałości psychicznej! Kiedy wyniki?

NAJNOWSZE