Shawn Mendes i Camila Cabello udowadniają, że ich romans JEST PRAWDZIWY. Są nowe zdjęcia!

2019-08-22 14:17

Jaki jest obecny status związku Shawna Mendesa i Camili Cabello? Odpowiadamy: GORĄCY! Para kolejny raz udowadnia, że romans nie jest żadną ustawką. W sieci pojawiły się właśnie kolejne zdjęcia, na których Shawn Mendes i Camila Cabello całują się namiętnie w kawiarni. Fotki zrobiono w Montrealu. Czy zdjęcia ostatecznie zamkną usta niedowiarkom i odstawią na boczny tor plotki o udawanym romansie Camili Cabello i Shawna Mendesa?

Czy Camila Cabello i Shawn Mendes naprawdę są parą, czy może... wciąż udają romans?

Pytanie wraca jak bumerang, bo wielu fanów wciąż nie może uwierzyć, że na planie teledysku Senorita naprawdę zaiskrzyło aż tak bardzo, jak od kilku tygodni pokazują to Shawn Mendes i Camila Cabello. Zdaniem wielu ich romans jest zwykłą ustawką, chociaż zwolenników tej teorii zdaje się być coraz mniej.

Wszystko przez kolejne zdjęcia "miziających się" Shawna i Camili, jakie średnio raz na tydzień obiegają internet.

SHAWN MENDES I CAMILA CABELLO ZNÓW SIĘ CAŁUJĄ

Kilka dni temu Shawn Mendes zabrał Camilę Cabello do rodzinnej Kanady. Para przebywała w Montrealu, we francuskojęzycznej części kraju.

Wpływ romantycznej Francji wyraźnie udzielił się Shawnowi i jego dziewczynie. Paparazzi uwiecznili ich czułości podczas wizyty w małej kafejce.

>> Elvis Presley ŻYJE? Oto DOWODY na największy przekręt w historii show biznesu! [PODCAST]

Z relacji świadków wynika, że Shawn Mendes i Camila Cabello nie wiedzieli, że są fotografowani. Czy tak było naprawdę? A może są aż tak świetnymi aktorami??

Zdjęcia całujących się Camili i Shawna znajdziecie na Twitterze.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE