Elvis Presley ŻYJE? Oto DOWODY na największy przekręt w historii show biznesu! [PODCAST]

2019-08-21 20:19 nk
Elvis Presley
Autor: Ann Ronan Picture Library/Image State/East News, Rex Features/East News

Elvis Presley nie umarł, tylko upozorował własną śmierć? Jak udało mu się oszukać wszystkich, mimo otwartej trumny na pogrzebie? Gdzie się ukrywał przez wszystkie te lata i gdzie obecnie przebywa? I przede wszystkim - dlaczego przerwał tak owocną karierę i pozwolił cierpieć milionom swoich fanek? Posłuchajcie!

Elvis Presley zmarł 16 sierpnia 1977 we własnej posiadłości, Graceland, w Memphis na dzień przed planowanym rozpoczęciem swojej kolejnej trasy koncertowej. Miał 42 lata.
Jego dziewczyna Ginger Alden, znalazła go nieprzytomnego w łazience. Resuscytacja krążeniowo-oddechowa i próby przywrócenia go do życia zawiodły.

Tak brzmi przynajmniej oficjalna wersja wydarzeń. Wiele wskazuje jednak na to, że Elvis Presley upozorował własną śmierć! Dlaczego? Miał ku temu poważne powody!

Elvis Presley żyje?

Oczywiście "Elvis Presley żyje" to wyświechtany slogan, wypowiadany przeważnie z dużą dozą ironii. Mamy jednak naprawdę mocne dowody na to, że król rock'n'rolla naprawdę świetnie zaplanował całą intrygę, związaną ze swoją rzekomą śmiercią. Jak to zrobił, że cały świat uwierzył w jego śmierć?

Jak to możliwe, że jednemu człowiekowi udało się oszukać miliony? Jak udało się przeforsować teorię o śmierci Elvisa i kto tak naprawdę był w otwartej trumnie podczas pogrzebu? Dokąd udał się prawdziwy Elvis Presley i dlaczego wo ogóle postanowił żyć w ukryciu? I gdzie teraz mieszka ponad 80-letni dziadek Elvis? Nie uwierzycie... A może jednak? ;)

Posłuchajcie naszego podcastu!

Elvis żyje! - twierdzą fani piosenkarza. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ... Jak było naprawdę?

Zobacz też:

NAJNOWSZE