Serena Williams z córką wystąpiły na wybiegu. Meghan Markle żałuje, że jej nie było?

2019-09-11 10:10 kp
Serena Williams
Autor: AP/Associated Press/East News

Serena Williams, choć znana jest oczywiście ze swoich sukcesów tenisowych, z powodzeniem rozwija się też w innych branżach. Tenisistka projektuje własne ubrania, które sprzedaje pod nazwą S by Serena Williams. Pokaz jej najnowszej kolekcji odbył się w ramach tegorocznego tygodnia mody w Nowym Jorku. Razem z gwiazdą na scenie pojawiła się jej córka!

Na pokazie kolekcji Sereny Williams w ramach tegorocznego tygodnia mody w Nowym Jorku nie zabrakło jej znanych koleżanek. Na widowni zasiadły m.in. Alessandra Ambrosio, Kim Kardashian czy Caroline Wozniacki. Sama tenisistka z przyjemnością gawędziła z przyjaciółkami i obserwowała modelki, prezentujące jej kolekcję.

Punktem kulminacyjnym pokazu było wyjście Sereny Williams na scenę wraz z córką.

Serena Williams z córką na wybiegu

Tym samym 2-letnia Alexis Ohanian Jr. stała się chyba najmłodszą celebrytką, która zadebiutowała na wybiegu! Córka Sereny William pokonała nawet North West, która wystąpiła po raz pierwszy w pokazie mody rok temu, mając pięć lat.

Swojej nieobecności podczas pokazu zapewne żałuje Meghan Markle, która najwyraźniej musiała już wrócić do Anglii po swojej ostatniej wizycie w Nowym Jorku. Przypomnijmy, że księżna przyleciała ostatnio sama do Ameryki, by kibicować Serenie Williams podczas jej walki w finale rozgrywek US Open. By znaleźć się w Stanach Meghan Markle sprzeciwiła się podobno samej królowej Elżbiecie, która chciała ugościć ją w tym czasie w swojej posiadłości w Balmoral.

Serena Williams z córką
Autor: Ron Smits/London Ent / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE