Meghan Markle odmówiła królowej, by lecieć do Nowego Jorku! Elżbieta "jest zawiedziona"

2019-09-09 13:12 kp
Meghan Markle, królowa Elżbieta
Autor: Rex Features/East News; ANDY BUCHANAN/AFP/East News

Meghan Markle jako członkini brytyjskiej rodziny królewskiej wciąż nie jest gotowa zrezygnować z pewnych przyjemności, na które mogła bez ograniczeń pozwalać sobie jako aktorka. Księżna po raz drugi w ciągu roku poleciała samotnie do Nowego Jorku, by spotkać się z Sereną Williams. Okazało się, że by to zrobić, nadepnęła na odcisk samej królowej Elżbiecie!

Meghan Markle jeszcze przed zawarciem małżeństwa z księciem Harrym nie ukrywała, że nie będzie dopasowywać się do wszystkich zasad, które panują na brytyjskim dworze. Księżna regularnie łamała kolejne rozporządzenia królowej Elżbiety, zaczynając od tak małych, jak brak rajstop, a kończąc na ukryciu rodziców chrzestnych swojego dziecka.

Księżna Sussexu nie miała też zamiaru rezygnować ze swojego dotychczasowego życia, co pokazała w lutym, lecąc samotnie do Nowego Jorku na zorganizowany dla niej przez przyjaciółki - Serenę Williams i Amal Clooney - baby shower. Teraz Meghan Markle znów wróciła do Ameryki, by kibicować Serenie podczas finału US Open.

>> Maghan Markle w USA zaskoczyła dawnych przyjaciół. Księżna tęskni za Ameryką!

Meghan Markle sprzeciwiła się królowej Elżbiecie

Okazuje się, że by spełnić swój plan o locie do Stanów Zjednoczonych, Meghan Markle musiała sprzeciwić się samej królowej. Jak już donosiliśmy bowiem wcześniej, w tym samym czasie, w którym księżna planowała zabawić w Nowym Jorku, królowa Elżbieta urządzała w swojej posiadłości w Balmoral w Szkocji rozgrywki Highland Games, na które zaprosiła całą śmietankę towarzyską, z księżną Camilą i księciem Karolem na czele.

Meghan Markle jednak odrzuciła zaproszenie królowej Elżbiety i poleciała do Nowego Jorku, by kibicować przyjaciółce. Choć chęć wsparcia koleżanki łatwo zrozumieć, wydaje się, że książęce obowiązki nie powinny spadać na dalsze miejsce - zwłaszcza, że jak donoszą królewskie źródła, monarchini nie przyjęła dobrze odmowy.

Jest zraniona i zawiedziona, ponieważ chciała, by jej nowi przyjaciele i rodzina się spotkali.

- czytamy w Mail on Sunday.

Książę Harry, Meghan Markle i mały Archie nie odwiedzili jeszcze królowej w Balmoral. Zwłokę księżna Sussexu tłumaczy podobno faktem, że Archie jest jeszcze zbyt mały na taką podróż. Przypomnijmy jednak, że w sierpniu chłopiec odbył z rodzicami dwie podróże prywatnym odrzutowcem - na Ibizę i do Francji, a za kilka tygodni książęca para z synem poleci do Afryki.

Co sądzicie o zachowaniu Meghan Markle?

NAJNOWSZE