Selena Gomez w Only Murders In The Building

i

Autor: Youtube/ Hulu

Selena Gomez w zwiastunie Only Murders In The Building! Podano datę premiery

2021-05-18 21:44

W ciągu ostatnich miesięcy paparazzi często zaglądali na plan nowego serialu platformy Hulu z Seleną Gomez w jednej z głównych ról. Obok uwielbianej piosenkarki w produkcji zobaczymy Steve'a Martina i Martina Shorta. Teraz do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu, w którym możemy zobaczyć pierwsze efekty pracy ekipy. Będzie hit?

Selena Gomez już od lat świetnie sobie radzi nie tylko w muzyce, ale i w kinie - to właśnie przed kamerami zresztą zaczynała swoją karierę. W ostatnich latach gwiazdę mogliśmy oglądać w takich produkcjach jak W deszczowy dzień w Nowym Jorku Woody'ego Allena czy Truposze nie umierają Jima Jarmuscha. Teraz przyszedł czas na serial.

Selena Gomez gra jedną z głównych ról w serialu Only Murders In The Building, stworzonym przez Steve'a Martina i Johna Hoffmana. W ostatnich miesiącach kilkakrotnie pokazywaliśmy Wam zdjęcia z planu produkcji w Nowym Jorku, które robili miejscowi paparazzi. Teraz możemy w końcu zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun komedii. Poznaliśmy też datę premiery.

Selena Gomez w Only Murders In The Building

Pierwszy zwiastun Only Murders In The Building trafił już do sieci. Serial składa się z dziesięciu odcinków, a za jego produkcję odpowiada amerykańska platforma Hulu. Tam też premierowo będzie można zobaczyć serial. Data premiery to 31 sierpnia 2021 roku. W nieco ponad półminutowym zwiastunie Only Murders In The Building widzimy troje głównych bohaterów serialu granych przez Selenę Gomez, Steve'a Martina i Johna Hoffmana, przygotowujących się do rozwikłania zagadki morderstwa.

Na razie nie wiadomo, czy serial będzie dostępny również w Polsce.