Kim jest mąż Ariany Grande? Czy Selena Gomez i Dalton Gomez są spokrewnieni?

2021-05-18 8:22 kp
Selena Gomez, Dalton Gomez i Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER; Instagram/ Ariana Grande

Nie trzeba być wyjątkowo spostrzegawczym, by zauważyć, że Selenę Gomez i męża Ariany Grande coś łączy - to samo nazwisko. Część fanów zastanawia się, czy to przypadek, czy też wokalistkę i agenta nieruchomości coś łączy? Sprawdzamy!

Wiadomość o ślubie Ariany Grande i Daltona Gomeza to we wtorkowy poranek 18 maja zdecydowanie news nr 1 w niemal wszystkich serwisach rozrywkowych na całym świecie. 28-letnia gwiazda i jej ukochany zaskoczyli wszystkich, pobierając się w tajemnicy podczas skromnej uroczystości w domu piosenkarki. Wiadomość o ślubie Ariany i Daltona potwierdził już rzecznik gwiazdy, a wszystkie ujawnione szczegóły na temat uroczystości znajdziecie w naszym poprzednim artykule.

Nazwisko Daltona Gomeza jest od grudnia odmieniane w sieci przez wszystkie przypadki. Gdy Ariana Grande ogłosiła w grudniu, że zaręczyła się z przystojnym agentem nieruchomości z Los Angeles, internauci próbowali dowiedzieć się o nim możliwie jak najwięcej. Choć bowiem Ari i Dalton są razem już od ponad roku, bardzo dbają o prywatność swojej relacji.

Wiadomo, że Dalton Gomez na co dzień pracuje w agencji nieruchomości w Los Angeles i zajmuje się handlem tymi najbardziej luksusowymi posiadłościami. To oznacza, że świat show-biznesu nie jest mu do końca obcy - zapewne wiele razy jego klientami były największe gwiazdy z LA. Jak zresztą mówią plotki, również Ari miała go poznać, gdy szukała dla siebie domu w Los Angeles. Niedawno dowiedzieliśmy się, że z powodu jego pracy Ariana Grande przeniosła się do miasta na stałe z Nowego Jorku, gdzie dotąd mieszkała.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 14.05.2021

Dalton Gomez spokrewniony z Seleną Gomez?

Wśród pytań o Daltona Gomeza pojawia się również to o jego związek z Seleną Gomez. Czy nazwisko wokalistki i Ariany Grande jest takie samo zupełnie z przypadku?

Gdy Ariana Grande zaręczyła się z Daltonem Gomezem, część twitterowiczów zaczęła rozprzestrzeniać informację, zgodnie z którą Ari miałaby zostać więc po ślubie szwagierką Seleny Gomez. To byłoby jednak zbyt piękne... Jak wyjaśnia Capital FM, Dalton Gomez i Selena Gomez nie mają ze sobą nic wspólnego, a Gomez to naprawdę popularne w Stanach nazwisko...

Żałujecie?

NAJNOWSZE