Selena Gomez i była dziewczyna The Weeknda wreszcie pogodzone. Dowód? Ta reakcja Belli Hadid

2019-05-15 16:37
Selena Gomez w Cannes
Autor: CHRISTOPHE SIMON/AFP/East News

Selena Gomez była przez jakiś czas dziewczyną The Weeknda. Wcześniej (i później również...) była nią także Bella Hadid. Jak łatwo się domyślić, obie dziewczyny nie za bardzo za sobą przepadały. Niektórzy twierdzą nawet, że Bella i Selena były na wojennej ścieżce. Wygląda jednak na to, że między byłymi dziewczynami The Weekenda na dobre zapanował pokój. Oto dowód - bardzo miła reakcja Belli Hadid na najnowsze zdjęcia Seleny Gomez.

Pamiętacie czasy, kiedy Selena Gomez umawiała się z The Weekndem? Po drugim głośnym rozstaniu z Justinem Bieberem piosenkarka została dziewczyną jego rodaka, The Weeknda. Ten z kolei wcześniej spotykał się z modelką Bellą Hadid. Jak łatwo się domyślić, obie dziewczyny mimo grona wspólnych znajomych raczej się unikały. Żeby nie powiedzieć dosadniej: szczerze się nie lubiły.

Ale to już przeszłość. Teraz, kiedy zarówno Bella Hadid, jak i Selena Gomez zamknęły już w swoim życiu rozdział zatytułowany "The Weeknd", o dawnej niechęci nie ma mowy.

Wręcz przeciwnie! Reakcja Belli Hadid na zdjęcie Seleny Gomez z festiwalu filmowego w Cannes świadczy raczej o życzliwości!

BELLA HADID POLUBIŁA ZDJĘCIE SELENY GOMEZ. TO OFICJALNY KONIEC WOJNY

Fani Seleny Gomez pękają z dumy, bo ich idolka była jedną z najjaśniej świecących gwiazd dnia otwarcia 74. Festiwalu Filmowego w Cannes.

Przypomnijmy, że Selena Gomez to jedna z gwiazd najnowszego filmu Jima Jarmuscha pt. "The Dead Don't Die". Film wypełniony jest po same brzegi gwiazdami Hollywood - Selena Gomez gra w nim u boku takich sław, jak Bill Murray czy Tilda Swinton.

Jak już wspomnieliśmy, są powody do dumy. Specjalny pokaz filmu Jarmuscha otwierał 74. Festiwal Filmowy w Cannes, a Selena Gomez zachwycała na czerwonym dywanie. Zdjęcia sprzed pokazu "The Dead Don't Die" obiegły cały świat, a krytycy zachwycają się najnowszym obrazem z udziałem byłej dziewczyny The Weeknda.

Jeśli nie widzieliście jeszcze zdjęć Seleny z czerwonego dywanu, szybko nadrabiajcie zaległości:

Okazuje się, że zdjęcia Seleny Gomez z Cannes zachwyciły nie tylko fanów artystki, ale także Bellę Hadid, która polubiła jedną z fotek.

Plotki głoszą, że Bella Hadid także pojawi się na festiwalu w Cannes. Kto wie, może z kolei nam dane będzie w najbliższych dniach polubić jej wspólne zdjęcie z Seleną :)

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE