Selena Gomez czy Justin Bieber - kto z nich jest bogatszy? SPRAWDZAMY

2020-06-14 8:00 KP
Justin Bieber i Selena Gomez - kto jest bogatszy?
Autor: LISA O'CONNOR/AFP/East News; Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Selena Gomez i Justin Bieber, choć dziś żyją z dala od siebie, dla wielu fanów już zawsze będą jednością - nie tylko dlatego, że byli parą, ale również dlatego, że ich muzyka towarzyszyła milionom osób w najważniejszych momentach życia. Teraz czas spojrzeć do ich portfeli! Które z nich zgromadziło większy majątek? Jak myślicie, kto jest bogatszy - Selena czy Justin?

Przez lata byli uważani za jedną z najpiękniejszych par showbiznesu! Selena Gomez i Justin Bieber mimo młodego wieku są dziś prawdziwymi rekinami branży rozrywkowej - oboje zaczynali karierę będąc jeszcze dziećmi, a ich drogi połączyły się, gdy byli nastolatkami. Po wielu wzlotach i upadkach ostatecznie się rozstali, jednak dla wielu fanów już zawsze będą tworzyć słynną Jelenę.

Dziś jednak nie będziemy przyglądać się historii ich miłości, a ich portfelom! Które z nich jest w rzeczywistości bogatsze? Sprawdźcie, kto może pozwolić sobie na większe luksusy!

>> Justin Bieber kupił luksusowy camper! [ZDJĘCIA] Idealny na podróże w czasach koronawirusa

Selena Gomez i Justin Bieber - ile mają pieniędzy?

Majątki gwiazd to jedna z tych kwestii, o których uwielbiają czytać ich fani. Luksusy, które otaczają naszych ulubieńców, potrafią przyprawić o zawrót głowy, a przecież spora część z nich nie ma jeszcze nawet 30 lat! Jak jest również w przypadku Seleny Gomez i Justina Biebera. Zajrzyjmy im do portfeli...

Selena Gomez zaczynała swoją karierę w 2002 roku, gdy jako 10-latka pojawiła się w serialu Barney & Friends. Od tamtego momentu Sel nie znikała z radarów fanów, szybko zamieniając karierę aktorską na muzyczną. Gwiazda ma na swoim koncie nie tylko role filmowe i kolejne płyty, ale i kontrakty z największymi markami świata, a gdy miała 23 lata trafiła na listę Forbes 30 Under 30. Jej majątek szacuje się dziś na około 75 milionów dolarów.

Co na to Justin Bieber? Okazuje się, że w jego związku z Seleną Gomez to zdecydowanie on był tym od luksusowych prezentów! Jak czytamy w zagranicznych mediach, jego majątek ocenia się na... 285 milionów dolarów! Rozpoczęta w dzieciństwie kariera przyniosła więc bardzo policzalne efekty. Jus zarabia przecież nie tylko na swojej muzyce, ale i dokumentach dotyczących jego tras koncertowych czy prywatnego życia, kontraktach reklamowych i własnej kolekcji ubrań House of Drew.

Spodziewaliście się, że jest aż tylokrotnie bogatszy od Seleny Gomez?

Wyświetl ten post na Instagramie.
On the set of boyfriend 🌹 Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)
Wyświetl ten post na Instagramie.
In these streets Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
NAJNOWSZE