Justin Bieber kupił luksusowy camper! [ZDJĘCIA] Idealny na podróże w czasach koronawirusa

2020-06-09 9:12 KP

Życie w czasach pandemii koronawirusa sprawiło, że musieliśmy zmienić wiele swoich przyzwyczajeń. Również tegoroczne wakacje będą wyglądały inaczej niż wcześniej - większość osób szuka teraz spokoju z dala od tłumów, gdzie będzie można poczuć się swobodnie i bezpiecznie. Celebryci, dotąd podróżujący między luksusowymi hotelami, przygotowują się już do tej nowej urlopowej rzeczywistości. A możliwości mają naprawdę nieograniczone!

Justin Bieber przygotowuje się do sezonu wakacyjnego. A że tegoroczne urlopy za sprawą pandemii koronawirusa będą wyglądały inaczej niż jeszcze rok wcześniej, gwiazdor poczynił odpowiednie kroki. Jus będzie podróżował ogromnym, luksusowym kamperem, którym w królewskich warunkach będzie mógł bawić się z Hailey Bieber wszędzie, gdzie tylko będzie miał ochotę.

Dotąd małżeństwo Bieberów nie potrzebowało pojazdu z sypialnią - para zwyczajnie wybierała na cel swoich wakacji ekskluzywne hotele i ośrodki. Teraz jednak, gdy z powodu koronawirusa wciąż zalecany jest społeczny dystans, znacznie bezpieczniej będą czuć się we własnym "hotelu" na kółkach.

Luksusowy kamper Justina Biebera

Oczywiście kamper Justina Biebera ma niewiele wspólnego z popularnymi przyczepami kempingowymi. To prawdziwy, jeżdżący apartament schowany w ogromnym busie, który kosztował muzyka około 2,5 miliona dolarów. W środku znalazło się miejsce na pełnowymiarową sypialnię z płaskim telewizorem, elegancką jadalnię, saunę i wygodną łazienkę.

Pierwotnie Jus planował wykorzystać kamper podczas planowanego tournee. Trasa koncertowa została jednak oczywiście przesunięta z powodu koronawirusa

Na szczęście pojazd nie będzie stał niewykorzystany w garażu :) Już wyobrażamy sobie podróże Justina i Hailey Bieber! Można pozazdrościć, prawda? Zobaczcie zdjęcia!

Makijaż inspirowany Roksaną Węgiel! Zobacz, jak go wykonać

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE