Scott Disick wrócił do dawnych zwyczajów! Bella Banos? On ma już kolejną!

2020-10-17 19:57 kp
Kourtney Kardashian i Scott Disick
Autor: SPOT, SOVE/Backgrid/East News

Zanim Scott Disick związał się z Sofią Richie, był znany ze swojego zamiłowania do krótkich romansów z pięknymi, młodymi kobietami. Przekonała się o tym jeszcze Kourtney Kardashian, która wiele razy musiała znosić jego flirty. Wydawało się, że u boku Sofii celebryta dojrzał i nie szuka już przelotnych romansów. Wygląda na to, że chwaliliśmy go przedwcześnie!

Rozstanie Sofii Richie i Scotta Disicka z wiosny tego roku nie zdziwiło niemal nikogo. Choć młoda modelka poświęciła wiele energii i uczucia, by przekonać Disicka do poważnego związku, on ostatecznie zdecydował o rozstaniu - do dziś do końca nie wiadomo, jakie były kulisy zakończenia ich relacji. Wiadomo jednak, że początkowo zagubiony w życiu singla celebryta teraz bawi się coraz lepiej...

Ostatnio światowe media plotkarskie donosiły o nowym obiekcie zainteresowania Scotta Disicka, którym miała zostać młodziutka Bella Banos. Byłego faceta Kourtney Kardashian widziano w towarzystwie piękności, co zresztą miało mocno zdenerwować Sofię Richie, któa nie do końca jeszcze wyleczyła się ze swojego uczucia do niego.

Scott Disick na kolejnej randce

Ani jednak Kourtney Kardashian, ani Sofia Richie nie muszą się martwić, że serce Scotta Disicka na poważnie zabiło szybciej dla Belli Banos. Wszystko wskazuje na to, że celebryta wrócił do starego trybu życia i korzysta, ile się da... paparazzi przyłapali go w towarzystwie kolejnej piękności!

ESKA XD #006

Tym razem Scott Disick umówił się z modelką Megan Blake Irwin. Jak donosi Daily Mail, para wychodziła ostatnio z hotelu La Peer w Hollywood. Oboje wsiedli do busa, po czym oddalili się w nieznanym kierunku - przypuszczalnie... na imprezę.

Tym samym już oficjalnie możemy stwierdzić, że stary Scott Disick wrócił! Cieszycie się?

NAJNOWSZE